Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a sok "a pasim sajnálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok "a pasim sajnálja rám a pénzét" "miért nem a pasim fizeti a nyaralást" stb. kérdés?

Figyelt kérdés
Ez elvárás, hogy mindent a pasi fizessen. Tipikusan olyan nők kèrdèsei, akik mèg egy percet nem dolgoztak èletükben (max.diákmunka),ès itt hisztiznek.
2017. júl. 19. 07:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%

Pénzköltési szezon van.

30/f

2017. júl. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Te a múltkori 500Ft-on lovagló pasi vagy ugye?


Jajj, tedd már túl magad rajta! ;)

2017. júl. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem nyert

Ès mèg csak pasi sem vagyok ☺️

Csak feltűnt, ma már vagy 3an kèrdeztèk az oldalon a fentieket!

2017. júl. 19. 08:06
 4/18 A kérdező kommentje:
De nyugodtan linkeld a kèrdèst, mert eddig csak nők kèrdeztèk. Kíváncsian várom az ellenoldali megmozdulást is!
2017. júl. 19. 08:08
 5/18 anonim ***** válasza:

mert manapság egyre nagyobb divat kitartottnak lenni.

a pasi "vállalkozó" csak hozza haza a casht

a csaja meg semmi dolga, csak szoli, körmök, vásárlás stb...

és a legdurvább az, hogy meg is találják ezeket a férfiakat.

Egy átlagos nő is simán talál módosabb férfit. Elképesztő.

De megértem a nőket, hiszen ha megkaphatja a prémiumot, miért érje be az átlagossal?!

szomorú dolog ez, de a külsőség az imitáló: hogy nézel ki, mi a stílusod, milyen az anyagi helyzeted?

majd utána jön a belső: megbízható vagy-e , tudsz-e szeretni stb...

Nem pedig fordítva.

Egy érdekes szitu:

haverom 27, csaja 20.

haver már melőzik 5-6 éve, csajszi még tanul legalább 3 évig.

minden évben nyaralnak, és úgy van hogy a haver fizeti a saját költségét teljesen, plusz a csaj költségeinek legalább a felét! (volt h az egészet)

e mellett ha hosszu 7 végéznek nyaranta, haverom áll mindent.

pedig nem alibi melóért kap 500 ezret havonta...

12-15 órákat melózik naponta, kétkezi munkája van. 3 kiló körül jön neki így össze tisztán.

4 éve (!!!) együtt vannak a mostani csajával...

én nem azt mondom h ne fizessen ő néha...merthogy a csaj tanul és nem dolgozik (de dolgozhatna ha annyira akarna diákmeloval, legalább nyáron, de nem igazán akar)

De ha tudom h ez van, akkor nem járok el hosszuhetvégézni, meg nyaralni majdnem midnen évben külföldre, és igenis tudnék nemet mondani a csajomnak, hogy bocsi de most az anyagiak NEM engedik meg h ellazzítsuk a nadrágszíjat.

2017. júl. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek a csajok a pasikban az apjukat látják "miért nem veszi meg nekem". Ha érzelmileg és anyagilag így mástól függ valaki azt nem nevezém önálló embernek.


Gyermekkorban javarészt a szüleinktől és az ő anyagi helyzetüktől függünk a legtöbben. Aki ezen nem lép túl, az teszi fel ezeket a kérdéseket.

2017. júl. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
Érdekes, én nem találkozom ilyen kérdések armadával.
2017. júl. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Igen vannak az itt nagyon híres "goldigger" csajok, de azért nem ez jellemző. Ha meg valakinek tényleg az ilyen nők a célcsoport, ott szerintem nincsenek illúziók. Kerslet-kínálat :)


Egyébként a probléma ott szokott kezdődni, amikor valaki nekiáll filléreket számolni a kávézóban. Nem az hogy anyagilag megterhel az a 350 Ft, de jól eső gesztus. Én is mindig meglepem valami aprósággal a barátom, jó örömet szerezni na. :)


De bírom amikor minimálbéres srácok borogatják az asztalt, hogy a nő ATM-nek nézi őket. No comment :)

2017. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy hol vannak ezek a kérdések? Mert én nemigen találkoztam velük, pláne nem annyival, hogy itt verjem magam miattuk. Talán csak előlem bújtak el... :S
2017. júl. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Egyfelől nem látni ilyen kérdéseket, másfelől sok itt a troll aki kamukérdésekkel szórakozik, csak hogy egymásnak ugrassza a népeket. Nem kell mindennek bedőlni.
2017. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!