Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom sunyiskodik takarítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom sunyiskodik takarítás téren. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy pakol össze, hogy mindent bedob a szekrénybe, hogy a szemetet van, hogy a szekrény mögé dobja és a homomokot, koszt a szönyeg alá sepri vagy a szekrény alá. A súrolást sima meleg vízzel oldja meg a koszos pohárról.
2017. júl. 19. 15:51
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Istenem de igénytelen.


Gondoskodnék róla, hogy retkes pohárból igyon mindig.

2017. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Több lehetőség van.

1. Megkéred, hogy takarítson rendesen. Éppen annyi energia a lapátra söpörni a port, mind a szőnyeg meg a szekrény alá. A szemetet sem nagyobb erőfeszítés a kukába dobni, mint a szekrény mögé.

2. Takaríts Te.

3. Hívjatok takarítónőt.

4. Hagyd el.

2017. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kidobnam a lakasombol. Disznot varosban nem tartunk :)
2017. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van mit tanulnom tőle
2017. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És mit reagál, amikor szembesíted a tettével? Elmesélte már miért könnyebb szőnyeg alá seperni, mint lapátra?
2017. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor már basszus hagyja inkább ott... ezt úgy utálom tényleg, több gondot okoz, mint ha otthagyná. nekem a barátnőm volt ilyen, tényleg befocizta az asztal lába alá, szekrény alá...aztán persze nekem kellett kiszednem mindig. akkor már tényleg jobb ha ottfelejti csak a földön, azt csak fel kell szedni, és nem a szekrény alól kell kihalászni, amikor már a szag miatt észreveszem, hogy na valahol rohad valami kaja. főleg egy nő ne legyen ennyire igénytelen. mert még ha egy pasi rendetlen, akkor az bocsánatos...én se vagyok túl pedáns, csak ilyeneket tényleg nem....szerencsére a mostani barátnőm már nagyon odafigyel a rendre, tőle már inkább nekem kellene tanulnom.
2017. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Disznot varosban nem tartunk :)"


jelenlegi szabályozás szerint akár a nyolcadikon erkélyen is lehet...

#csakszólok

2017. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"mit tegyek?"


Mondjuk takaríts ki te. Vagy ha nem tetszik, hogy egy igénytelen lusta disznóval élsz, akár tovább is léphetsz.

2017. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7# Jo kis disznovagas is mehet az erkelyen?? :D
2017. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!