Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők/háziasszonyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők/háziasszonyok. Szerintetek a munka "megszépít"/boldogabbá tesz?

Figyelt kérdés

Bizonyára vagytok páran, akik úgy vagytok vele, hogy már csak azért sincs a nők helye a konyhában, nem köteles használni a takarítóeszközöket, legyenek modern berendezések a háztartásban amit természetesen felváltva használtok a párotokkal. Majd jön az elégedetlenség az alakotokkal, úszógumi, narancsbőr, lógó tricepsz, fájó hát. Ezeknek hadat üzenve vásároltok modern gépeket, eljártok edzeni, aerobikozni, úszni, kocogni. Az időtök fogy, a padló még koszos, a hapsitok pocakot ereszt a vonzalom megszűnik stb. Nem gondoljátok, ha megbeszélnétek a párotokkal, hogy egy egy kefe segítségével súroljátok a padlót együtt ? Voltaképpen ennek felel meg.


[link]


Nem kell kiadni se gépre, se kondibérletre, egy időben lesz tiszta a lakás és a testetek feszes, a megspórolt időt pedig egymásra tudjátok szánni. Csak eszembe jutott, mert ma így tüntettem el pár odaszáradt foltot, egy-két mozdulat után pedig gondoltam, akkor legyen már edzés. Ti mit gondoltok erről ?

30/f



2017. márc. 29. 08:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Oké. És a kérdés miért is csak a nőknek van címezve?
2017. márc. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert a nőket jobban foglalkoztatja az alakjuk, súlyuk egészségük, de természetesen férfiak is válaszoljanak.
2017. márc. 29. 08:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a legtöbb munkából próbálok "sportot űzni" mert amúgy bűn lusta vagyok és így legalább mozgok de ettől még nem tesz boldoggá és amennyit így mozgok valójában messze nem elég a megszépüléshez. Szóval elméletben nem rossz gyakorlatban ha csak nem egy palotát kell kisuvickolni akkor semmi haszna és még lassítja is a munkát ha nem használsz modernebb cuccokat csak egy gyökérkefét.
2017. márc. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
100 négyzetméter megvolt egy órán belül. Viszont legrosszabb esetben is megspórolja az ember vagy a haskereket egyszer, vagy a kondibérletet havi szinten. A boldogságot természetesen az eredményre értem elsősorban. Nem mindenki élvezi a házimunkát, én sem :D
2017. márc. 29. 09:18
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Kis információ: A mozgás nem számít olyan sokat súly szempontjából (a legújabb kutatások szerint az anyagcserére sincs hatással a sport). Persze az egészségnek nagyon jót tesz, kell a szervezetnek és az izmoknak, de aki fogyni szeretne elsősorban az étkezésére kell figyelnie. Étkezés-edzés 80-20 arányban számít kb.
2017. márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, lehet, hogy a tudomány mást mutat, és a saját testem ismerem: nekem inkább a mozgás segít, a táplálkozás kevésbé. Ezt ki is próbáltam. Volt olyan, hogy napi 2-3 órát edzettem úgy, hogy azért lement néha még süti is(fehér lisztes, cukros), mégis látványos volt a fejlődés. Utána egyetem első félévében pár kg visszajött, persze nem drasztikus a helyzet. Ekkor nem mozogtam félévig, DE nagyon szigorú diétát tartottam, értsétek ezt úgy, hogy sokszor ott hagytam azt a pár szem kukoricát a tányér szélén, ami a rizshez volt keverve, mert 'jaaaaj, magas a cukortartalma.' Annyit értem el, hogy legyen rajtam vagy 2 kg mozgósúly. Semmim sem volt szép viszont, látszott, hogy nem sportoltam.


Egyébként én a fűnyírást fogom kipróbálni tavasszal, még sosem csináltam én, de tudom, hogy azért az megdolgoztat. :D


21/L

2017. márc. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam ,hogy a mozgás/sport/izommunka kalóriaigényes folyamat és mint olyan kell, hogy számítson a testsúly alakulásában. Természetesen a táplálkozás is kulcsfontosságú.
2017. márc. 29. 09:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jo kis provokativ kerdes 😂😂😂 58 nm-es a lakasunk, kb 1-2 hetente szoktam felmosni, erosen ketlem, hogy barmit hasznalna, ha kefevel csinalnam. Akkor mar kene egy mosofa is, hogy a ruhakat lehordjam gyalog a Dunaig, es ott mossam a ruhakat, esetleg az edenyeket is, azok nehezebbek szoval jot tenne a sulyokkal setalas, ezek ugyis gyakoribb feladatok, mint a felmosas, nem? :D
2017. márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én egy mániákusan tiszta családba születtem, ahol még a függöny visszahajtások is ki vannak centizve... szóval suvickoltam én eleget, a család nőtagjaival egyetemben... de a vékonyság nem a mi családunk főprofilja. Tinédzserként is sportoltam heti 3x pluszban, de akkor lettem karcsú, amikor sportot váltottam és bajnokságra kellett felkészülni, akkor napi 2 edzés, heti össz 15 órát töltöttem célirányos edzéssel.


Ha választanom kéne az edzőterem jobb is és hatékony is. Takarításnál ki vagy téve vegyszereknek, edzésél meg a saját izzadságodnak.

2017. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kefével súroljam a padlót? Normális vagy??? Én takarítok rendszeresen de nem edzi a testem. Kezed, körmeid,hátad annyira fájna ha mindennap ezt csinálnád. Narancsbőrt a kefélés nem tünteti el. Én úszom és szaunázom és cardiozok igy tudok valamelyest formában maradni.
2017. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!