Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Volt valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok ,egy 37 éves férfi tetszik.Én is tetszem neki.


Már hónapok óta ismerem , sokat beszélgettünk ,van sok közös témánk , külsőre is tetszik , jól érzem mag vele.

Voltak nézeteltéréseink de azokat megbeszéltük , hogy miket mondtunk a másiknak amit nem kellett volna.

Szeretnék esélyt adni neki és ő is nekem.

Biztos hogy nem csak arra hajt ,mert beszéltünk erről és azt mondja hogy nem akar semmit erőltetni.


Az zavar hogy a szüleim nem nagyon fogadják el


Mit tegyek?


2017. júl. 23. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Voltam. Én voltam a férfi. Ellengedtem a lányt, nem lett volna belőle semmi jó, rövid távon persze működött volna.


Jobb az ilyet elengedni.

2017. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Pedig úgy érzem még senkivel nem tudtam volna ennyire elképzelni magam mint vele.

Mármint személyiségét tekintve meg úgy általában.


😔 Szomorú lennék ha el kellene engednem

2017. júl. 23. 19:10
 3/15 A kérdező kommentje:
Úgy érzem még senki nem illett így hozzám.
2017. júl. 23. 19:11
 4/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez nem kicsit sok. Főleg így, hogy te még csak 20 vagy. Lehet, hogy most nagyon rózsaszín, de ez csak az eleje. Neked még csomó dolgot át kell élned, amin ő túl van. Lehet már elvált, van gyereke stb.

És szerintem amúgy sem nem túl normális, hogy egy majdnem 40 éves pasi 20 éves lányt fűzöget. Megértem a szüleid, mert ők már látják azt, amit te nem.

2017. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Szerintem ő nem szeretné hogy vége legyen.


És én sem.


😔😔

2017. júl. 23. 19:15
 6/15 anonim ***** válasza:
Voltam így, ha érdekel, írj, szívesen leírom neked az én történetemet :)
2017. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez a pasi ugy vezet teged meg, ahogy akar, naiv vagy, de nagyon.
2017. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pedig tudom hogy nem csak arra megy hogy meglegyek neki 😔😔
2017. júl. 23. 19:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Elmondhatod a szüleidnek a tipikus közhelyeket, hogy az összes korodbeli srác komolytalan, folyton csak a bulizáson meg a piáláson jár az eszük, ő pedig egy érett, igazi férfi. Emellett pedig jöhetsz azzal is, hogy "20 éves vagyok, felnőtt ember, már nem szólhattok bele az életembe, és abba, hogy kit akarok magam mellé párnak".
2017. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20 éves vagy, szard le, hogy mit mondanak a szüleid!
2017. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!