Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért használják ki a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használják ki a mostani fiatal nők a férfiakat és miért utaznak kizárólag sikeres, pénzes srácokra? (90%, ha kivétel vagy, az jó)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy gyakran a nő akkor is tovább folytatja a beszélgetést, ha már nem akar velem találkozni, mert örül, ha felpumpálom az önbizalmát, közben meg a közelében levő olyan pasikra kezd el kezdeményezően nyomulni akikkel eddig nem mert nyitni mert csúnyának, stb érezte magát.

Így gyakorlatilag csak egy eszköz vagyok a célja elérésében és ahogy elkezd találkozgatni a másikkal nekem már többet nem is válaszol, vagy nem veszi fel a telefont.


A másik helyzet is az, hogy ha kocsim van, pénzem, tanult vagyok, jó az állásom, akkor bármilyen nő tapad rám, sorra várják, hogy találkozzunk, de amikor kiderül, hogy most épp nincs kocsim és nem állok jobban az átlagnál hiába nézek ki jól, hiába vagyok aranyos, kedves, intelligens, úgy dob el mint egy kopott kínai cipőt, szintén többet nem lehet elérni, nem veszi fel a telefont, stb.


Miért lett ez az egész divat? Gusztustalan szerintem.

Így az történik, hogy a pénzes srácok minden héten más nővel kavarnak, de ha meg is csalják a párjukat azonnal találnak mást így tejjel mézzel folyó kánaánban élnek és ez a tisztátalanság tisztességtelenség még vonzza is a mai lányokat, versenyeznek egymással ezekért a férfiakért.


A normális fiúk meg el vannak taposva, nagyon nehezen érvényesülnek és nagyon sok csalódáson kell túlesniük mire valami egyáltalán összejön és általában az sem valami fényes.


Hogyan lehet ebből a bűvkörből kitörni? Mert én még eddig sehol nem találkoztam olyan lánnyal akinek ne lettek volna olyan magasak az elvárásai mint valami kis hercegnőnek annak ellenére, hogy manapság már a számomra nem tetsző nőkkel is kezdeményezek!



2017. júl. 24. 14:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Tisztelt Kérdező! Általános tapasztalat, hogy aki ilyen kérdésekkel jön, az komoly önismereti problémákkal küzd. Azt kell mondjam, hogy többet kellene a világban lenned és kevesebbet saját magaddal. Amiről itt mesélsz az nem történhet meg egy normális, aktív társaságban és abban is biztos vagyok, hogy veled van a nagyobb probléma. Nem baj ez, de próbálj ellene tenni: önismeret, érdeklődés, nyitottság és meg fog változni a gondolkodásod...
2017. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Mert akkora a férfitöbblet, Kérdező, hogy megtehetik. Minden ujjukra akad 10-20 "paseeeeh", és naná hogy azzal fognak összejönni, aki a legjóképűbb, leggazdagabb. Mi meg szokás szerint kapjuk az ívet, hogy legyél magabiztos, legyen önbizalmad, kisugárzásod, mert ezek vonzzák a nőket, meg a többi ilyen estimese.

De hát manapság az erkölcs egy üldözendő, irtandó dolog lett, nem kell meglepődni az ilyen felfogáson.

2017. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12

Kezeltesd magad. TÉNY, hogy nincs férfitöbblet. Aki pedig a képzeteivel él annak ellenére, hogy mik a tények, az beteg. Nincs ezzel baj, nem bántásból írom, vagy szekálásból, de keress fel egy szakembert, az ilyen problémákon lehet segíteni. TB alapon jár a pszichológus, ne aggódj, hogy sokba fog kerülni, a háziorvosodnál tudsz érdeklődni.

2017. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Kezeltesd magad. TÉNY, hogy nincs férfitöbblet."


Gazdaságföldrajz órán oda kellett volna figyelni, nem az okosteldzsód pöntyörgetni, és akkor nem írtál volna most baromságot.


"Aki pedig a képzeteivel él annak ellenére, hogy mik a tények, az beteg."


Ez meg már a legteljesebb nó komment. Amikor egy abszolút fogalmatlan dilettáns valaki próbálja bemagyarázni, hogy nem ő megy szembe az autópályán, hanem a másik száz...

2017. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14

Linkelj már egy MEGBÍZHATÓ forrást a statisztikádról, ami mutatja azt a híres férfitöbbletet. A blogbejegyzések, fórumos sírások, meg a "nézz körül egy szórakozóhelyen" nem számítanak.

2017. júl. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15, ahogy kívánod. Your wish is muh command:


[link]


Gazdaságföldrajzi világatlasz, 2015-ös kiadás, úgyhogy még egészen friss. Csak Neked szkeneltem be, mert máskülönben rázendítettél volna hogy "dőőőőőő, biSZtos fotósoppban hamisítottad". Ja és mellesleg ezek népszámlálási adatok, nem KSH baromságok. Tessék, cáfolj. A piros kezet visszaadtam.

2017. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!