Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csináljak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak. Segitenétek?

Figyelt kérdés

van egy lány màr 7éve ismerjük egymást egy koncerten ismerkedtünk meg. Azóta talàlkoztunk pár helyen.

Facebookon sokat szoktunk beszélgetni.

Ö nagyon akarna valamit,nemrég szakitott a pasijával ezt külön megirta.Irta még olyan fèrfit akarna maga mellé mint èn már nagyonbenne van gyereket is akarna meg èn milyen jóférj lennék mindig ilyent akart mint én lennék.

Kicsit messze lakunk egymástól nem nagyon tudunk eljutni egymáshoz de viszont èn is benne volnèk egy párkspcsolatba..

Nem tudom mi legyen


2017. júl. 24. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem tudod, akkor semmi nem lesz. Biztatlak, ha ez kell hozzá
2017. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha mulya vagy semmi nem lesz...vagy lépsz valamit, vagy tovább nyavalyogsz...


Döntsd el, melyik a jobb!

2017. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kell a nő, vagy nem?


Nahátakkor...!?

2017. júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szilvásbuktát mert azt szeretem
2017. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!