Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, körülírnátok a "normál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, körülírnátok a "normális pasit"?

Figyelt kérdés

Semmi több, csupán kíváncsi volnék, hogy melyikőtöknek mitől lesz valaki jó társ az életben. :)

Az is megteszi, ha nem sorokat írtok, hanem néhány számotokra fontos tulajdonságot.

Köszönöm!



2017. júl. 24. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran akarjon találkozni velem, legalább annyira legyen oda értem, mint én érte, de semmiképp se kevésbé, viselkedjen úriemberként, legyen intelligens, pozitív, legyen meg a kémia közöttünk. Szoktam érezni, hogy milyen pasival lehet hosszútávra tervezni - ez is fontos nyilván :)

21L

2017. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Csaladcentrikus. Lehet vele komolyabban tervezni. Empatikus. Optimista felfogasu.

Ez a par dolog nalam nagyon fontos.

Erre jon ra,mint hab a tortara pl az ilyen kis dolgok,minthogy szeret olvasni.

En sokat szoktam,es eddig nem nagyon volt olyan ferfi,aki szinten szeretett volna. Legutobb mikor kerdezte ismerkedo fazisban egy 'srac',hogy mit csinalok,s mondtam olvasok,az volt a reakcio,hogy "Ezt csinalod szabadnapodon? Omg."

Hat na... :)

2017. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem létezik.
2017. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Legyen intelligens és humoros. Legyen egészséges én képe, értem ezalatt, hogy nem azt kell hallgatnom, hogy "jajj megse látszik rajtam a gyúrás" vagy épp a fordítottja "fuhh már 170 karom van". Legyenek céljai és jövő képe. Normális családi háttér...igen tudom, nem mi választjuk a családunkat, de sok vita forrása is lehet. Szeressen és ezt mutassa is ki.

21/L

2017. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3-as LOL! :D
2017. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#5. VAGY! Nem mindenki tökéletes jelöltje létezik na.És igen,nyugodj meg.Egyedül tervezek meghalni is! ;)
2017. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok! Megértelek, ezzel én is így vagyok!!!
2017. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ma ugye?Most mit hazudjak??
2017. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Intelligens, vicces, magabiztos, megbízható, hűséges.
2017. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Korekt,pozitiv,életképes.
2017. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!