Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, körülírnátok a "normál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, körülírnátok a "normális pasit"?

Figyelt kérdés

Semmi több, csupán kíváncsi volnék, hogy melyikőtöknek mitől lesz valaki jó társ az életben. :)

Az is megteszi, ha nem sorokat írtok, hanem néhány számotokra fontos tulajdonságot.

Köszönöm!



2017. júl. 24. 20:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ezek bíztatóan hangzanak, de én, mint családcentrikus, sokat olvasó, empatikus, jövőképet kialakító srác, rendezett otthoni körülményekkel, 25 évesen, mégis egyedül vagyok.

Nem ez az, ami kell. Nem ezt keresik. Pont nem az ilyen jegyeket.

2017. júl. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem akarok genyó lenni, de ők maguk sem tudják mit keresnek vagy mit akarnak. Tisztelet a kevés kivételnek.
2017. júl. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

5. Vagyok..

De...pont ezt keresem. :) És mégis egyedül vagyok..hisz a férfiaknak az a nő, aki 40kg, 1kg vakolattal a fején.. és mint említettem, ilyen pasi nem kell! ;)

2017. júl. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez nem a normálisság része, de társnak csak akkor választok embert, vagy akkor kezdek bele, ha vmennyire vonz fizikailag (és itt nem arra gondolok, hogy magas macsó alfahím meg izmos, mert az izmos test kb. annyira tetszik, mint egy antik szobor, hogy objektíven szép, de nem hoz ki belőlem semmit olyan téren :D... és sok olyan ember megtetszett már, akit más rondának tart). Plusz ugye később fontos, hogy szeressem és ő is viszontszeressen.


Ezen kívül, ami nekem normális:

- ápolt (itt tényleg azt értem, hogy mossa a fogait, mossa a haját, rendben tartja az arczszőrzetét, napi szinten fürdik/zuhanyzik)

- nem hímsoviniszta

- nem bunkó, de határozott, viszont nem is agresszív

- van véleménye a dolgokról

- tanult, művelt, olvasott, tájékozott

- hűséges... ha másba belezúg, akkor szakítson velem, mielőtt csókolózik meg összefekszik a másikkal

- normális a hozzáállása a pénzhez (nem kuporgat beteges módon, de nem is szórja a pénzt)

- nem függő (se gép-, se alkohol-, se játék-, se drog-)

- figyelmes (nem nyálas romantikára gondoltam, mert attól kiráz a hideg)

- kiveszi a részét a házimunkából

- lelkes, aktív, nem otthonölősen punnyadós (nem bulira gondoltam, de ne húzza a száját, ha moziba, színházba, kirándulni szeretnék menni... és nem vele fizettetném ki a részem :D)

- házasságpárti

- időben hajlandó szintet lépni a kapcsolatban (nem 10 évet kell várni az összeköltözésre és még 10-et a házasságra)

2017. júl. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja és dolgozik / tanul / van jövőképe / jó a munkához való hozzáállása és nem szerelmes az anyjába.
2017. júl. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!