Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik rinyálnak a gold digger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik rinyálnak a gold digger nők miatt, itt a másik oldal. (? )

Figyelt kérdés

Sokan el fogtok ítélni.

Megismertem egy férfit, a tenyerén hordozott. Magasabb anyagi szinten állt mint én, olyan életszínvonalat mutatott nekem, amilyenben még sosem éltem. Összejöttünk, és a kapcsolat alatt kényeztetve voltam. Magas színvonalú éttermek, bármilyen előadás ami csak érdekelt, páros wellness programok, szépséggel kapcsolatos bérletek/alkalmak, nagyon sok és drága, akár több százezres ajándékok világába kerültem. Ezt kiegészítette hogy felújította a lakásomat, de úgysem ott éltem, hanem hozzá költöztem, ötcsillagos körülmények közé. És mindig gondoskodott róla hogy legyen költőpénzem, így ott ettem és akkor és azt amit akartam, meg minden ruhát és egyéb holmit megvehettem magamnak amire vágytam, meg ami "kisebb tétel".

Csodálatos volt úgy másfél, két évig, nem is csalt meg vagy ilyesmi, nem nőzött, érző szívvel ragaszkodott hozzám.

De aztán már kiszerettem belőle. Valahogy kihűlt, elbarátiasodott a dolog. Ezen kívül nem volt bensőséges a viszony már annyira, és szaporodtak a konfliktusok. Ennek ellenére nen szakítottam. Meg sem fordult a fejemben, mivel ő jelentette az életet, amit éltem. A szakítás egyszerűen nem volt opció.

Egy éve húzódott már ez a rosszabbodó viszony, mikor már nagyon reménytelen lett a helyzet. Fojtogatott a kapcsolat, nem szerettem, barátilag sem. Nem vágytam rá szexuálisan. Ennek ellenére nem szakítottam, mondom, MEG SEM FORDULT A FEJEMBEN.

Aztán egyik nap megint telefonáltunk, persze veszekedésbe fulladt, és hirtelen valami átkattant a fejemben. Már nem akartam mást, csak megszabadulni mindentől, ami ő. Nem csak szakítani, de kiszakadni, visszatérni a puritánabb életbe, a kevesebb pénzt felszabadítónak éreztem. Még aznap szakítottam, sosem tértem vissza abba a házba.

Ennek már jó ideje. Fél éven át dőzsöltem a felszabadultságban, "szegénység"-ben, szingliségben. Az új emberek el se hitték, ha mondtam, nemrég még milyen éttermekben ettem hetente akár többször. Meg hogy milyen életem volt, mint egy hercegnőnek, csakhogy már rég nem volt herceg a szememben, azért szakítottam.

De aztán lett jó munkám, vagyis a munka jósága kérdéses, mindenesetre havi félmilla a fizu, úgy, hogy azon felül akad heti költőpénzt, állják a szállást meg a repjegyet. Nemzetközi divatmodell munka. És azóta magamtól is a pénz világába kerültem. A jólétbe. Ezer éve szingli vagyok. De így a saját lábamon nagyon más a sok pénz, mint egy olyanról akit elviselni is nehéz.


2017. júl. 24. 21:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
#7 komolyan erre a moslék kamu kérdésre képes voltál ennyi baromságot összehordani?
2017. júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
Most mi a kérdés? Pénzért voltál a pasival a történet elején, közepén és végén is. Mégis mire akarsz kilyukadni ezzel a mesével?
2017. júl. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
Csak azt nem tudom, hogy kamuzni jöttél vagy dicsekedni.
2017. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, "divatmodell"?
2017. júl. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez melyik romantikus filmből vagy sorozatból jött az ihlet, a történeted megírása.
2017. júl. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jó sztori. Szinte hihető.
2017. júl. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

1. A kérdező nem írta hogy a pénzért jött volna össze vele. Szerelmes volt és amikor a szerelemnek vége volt, szakítottak. Az, hogy mellesleg gazdag volt, egy dolog.

Vicces, hogy ha valaki gazdag akkor már a pénzén kívül másért nem is lehet szeretni? Nem lehet mellé jóképű, kedves, akármi?

2. Akármiért is volt vele, eljött egy felébredés. Hogy az élete így már nem jó, kell egy változás. Hihetetlennek tűnik? Nos, válás után hasonlón mennek át a felek, csak nem gazdagságból hanem átlag életmódból. Amikor elváltam és egyedül maradtam a gyerekkel,tudtam, hogy nem számíthatok sokat a gyerektartásra sem, hiszen a válás egyik oka volt hogy az exem elszórta a pénzt. Sosem felejtem el,a hogy a szép közös házunkban tettem vettem és már csak boldogtalanságot éreztem és arról álmodoztam hogy milyen lenne egy kis máfél szobás lakásban a lányommal, hogyan rendezném be, elképzeltem az egyszerű berendezést, mindent. És pontosan ez lett, nem fájt a szívem a szép házért, csak az elvesztegetett évekért és szép emlékekért. Most szétnézek ebben az öreg lakásban és azt mondom: itt most boldog vagyok. Igaz, nincs kert, nincs nagy konyha, nincs autó, semmi luxus, de most a helyemen vagyok. Talán egyszer majd megint leszek boldog valakivel.


Végkövetkeztetés: ha az ember boldogtalan, akkor a luxus sem segít (bár mi nem luxusban éltünk csak volt egy szép közös házunk és egy autónk)és ha kiegyensúlyozott és megtalálja önmagát, akkor sokkal kevesebbel is beéri.

2017. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Undorító, hogy ezen az oldalon mennyi emberben csak a rosszindulat működik, bármiről legyen is szó.
2017. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!