Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szolnátok ehhez? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnátok ehhez? Csak nekem fura? Para?

Figyelt kérdés
2hete vagyok együtt egy lánnyal. Nagyon megkedveltem, már régóta ismerjük egymást. Viszont történt egy számomra fura dolog. Imád játszani, vérbeli kocka csaj. Most a simset játsza. Multkor átmentem hozzá és láttam, hogy megcsinálta a közös családunkat. 3 gyerek ő és én és volt egy szeretője. A szerető srácot úgy hívták ahogyan a legjobb haveromat. Megcsinálta az ő életét is. Tudni kell, hogy a haverommal 1x szexeltek még anno. Kell ezek után tartanom ettől. Mikor mondtam neki, kicsit zavarba jött és azt mondtam "kicsim ez csak egy játék" ... hagytam utánna a dolgot, de ez fura azért kicsit.
2017. júl. 25. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
XDDD
2017. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet h jateknak veli, de tudat alatt( vagy akar nem) erre vagyik. Egy szerelmet akar, aki gondoskodik rola, megvedi, hu tarsa lesz egy eleten at, es egy veszelyes kant, szeretot, aki vadul megb*assza ha kedve szottyan ra, aki neha belekostol a csajba. Es nem nagyon zavarna ha tudnal esetleg rola...
2017. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Eleve össze sem jöttem volna olyan nővel, akit leqrt akármelyik haverom, barátom.
2017. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a simsben mindig a takarítófiúval hoztam össze a csajt. :D


Alapvetően azt mondanám, hogy egy játékra kár alapozni, bár a neveken fennakadnék. Mondjuk ha a haverod megcsalósdit játszik veled az életben is, akkor sokat nem vesztesz, egyikkel sem.

2017. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezen jót röhögtem,bár a nevek engem is aggasztanának.
2017. júl. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!