Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet valakit elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit elfelejteni/nem szeretni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elfelejteni sosem fogom... de mennyi időbe telik, hogy ne hiányozzon? Megőrülök, remegek, minden porcikám őt akarja. Más pasira nem is tudok gondolni. Meddig tart ez az állapot?
2010. szept. 26. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

túl sokáig...=(

lényeg hogy legyél erős, és NE gondolj rá, ha eszedbejut kezdjel csinálni valami mást, stb...

2010. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak igaza van! Sajnos sok időbe kerül a felejtés, nem szeretés! Tereld a figyelmedet, hallgass zenét, olvass, legyél a barátnőiddel, nézz filmet, sétálj, vagy tégy olyat, ami megnyugtat, kikapcsol!

Tudom nehéz lesz, kitartást kívánok!

20/L

2010. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Teljesen az életem részévé vált...Számomra teljesen tökéletes volt. Hogy fogok valaha is találni valakit, akire így -vagy jobban- felnézhetek? 22/L
2010. szept. 26. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok csak én a volt barátnőm iránt érzek így.felkeléstől lefekvésig csak ő jár a fejemben és 3 nap után már nem bírom és muszáj felhívnom h mi van vele.2 hónapja szakítottunk de én még mindig szeretem.és én se tudok másra ránézni h e ő jusson az eszemben.de a következő találkozásnál ami lesz elmondok neki mindent hátha ő is akarja tovább.ha nem nehéz lesz de valahogy csak túlteszem magam rajta.
2010. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így érzek Kedves Kérdező! Csak nálam az a szitu, h 9 hónapi járás után, 2009 júliusában lett vége a kapcsolatomnak! :(

Mai napig csodálkozom, hogyan tudtam magamat túltenni rajta, pedig nagyon sokat sírtam, szinte depresszióba estem! :( Nem volt kedvem semmihez, csak látszódtam, kívülről, h "vagyok", de belülről összeomlottam lélekben, a szívem pedig rengeteg darabra tört össze!

Teljes mértékben átérzem a helyzetedet, így még1x nagyon sok erőt, kitartást kívánok!

20/L

2010. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!