Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakit nagyon szerettél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit nagyon szerettél, elfelejteni nem fogod. Helyébe jön majd más, de Őt úgy szeretni már nem fogod?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Romantikus butaság, de szépen hangzik. :) Én szerettem már nagyon valakit, majdhogynem belehaltam. Aztán jött más és sokkal jobban szeretem.
2011. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen butaság.

A sorrend nem mindegy, lehet hogy te először találkozol azzal az emberrel, akit szeretsz akkor, és mindig is fogsz, majd aztán jön valaki más, akit igaz, szeretsz, de közel sem annyira mint azt az elsőt.


Ha valaki el akar menni, az okkal nem lesz benne a jövődben.



"Na szóval szeretlek én Élet,

mert te olyan jó vagy hozzám.

Ha néha el is vettél,

késôbb mindent bepótoltál,

Lenn a sliccem

viharon túl, szélcsenden innen"

(Quimby - Viharon túl, szélcsenden innen)

2011. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!