Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sznob nővel érdemes foglalkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sznob nővel érdemes foglalkozni?

Figyelt kérdés

Egy részlet a wikiből:


"Azonban a sznobságot valaki magára is öltheti, mintegy beleélve magát abba, hogy ő is egy bizonyos csoportba tartozik. Ez a fajta sznob ember olyan stílusjegyeket, világnézetet, életstílust vesz fel, ahova valójában még nem tartozik, és talán soha nem is fog. Ilyen az álintellektuális, vagy az álgazdag ember."


Kb ez jellemző a nőre, igaz kicsit átlag feletti életkörülmények között él, viszont ő semmit nem tett le az asztalra, csak az apjának köszönheti azt amije van.

Eddig párszor találkoztam vele, de legtöbbször ezt a sznob stílust adja elő (leginkább ha idegenek vesznek körül minket)

Viszont alapjában egy értelmes és kedves nő, ha telefonon beszélünk vagy írunk egymásnak akkor igaz néha-néha feltűnik az említett probléma, de lényegesebben ritkábban.

A kérdésem az lenne, hogy aki találkozott, vagy ismer hasonló nőt annak mi a tapasztalata, idővel változhat "jobb" irányba a helyzet?



2017. ápr. 30. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

A sznobság ott kezdődik, ahol az egyéniség megszűnik....ja és térít, ha nem sznobosodsz, kaki vagy :)

30/f

2017. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valakinek bejön, de nekem nem kellene, az tuti.
2017. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy párat ismertem, de elég elszállt világban éltek. Mindenkit utáltak maguk körül, akinek volt valamije is, háza, férje, normális autója.

Néha már olyanokat kérdeztem tőlük, hogy valami komplexusotok van?

Ugyanakkor meg alig kerestek valami pénzt, de a rongyot tudták rázni rendesen.

Ha jót akarsz magadnak, kerülöd az ilyeneket, bár sok hasonló nő van, de biztos van még normális.

2017. ápr. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdemes-e foglalkozni? Ha eggyel több lyuk van rajta, mint rajtad, akkor van miért. Bizonyos KHM szűk keretek között.
2017. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En no vagyok. Volt egy 22-23 eves kiscsaj aki aki folyton verte a nyálát a penzre, szórta, markas cuccokat vetetett maganak, csak ebbol all az elete. Volt egy gazdag pasija, attol is kapott draga cuccokat, de vegul szakitottak. Azt hiszem tudom az okát, en sem birnam..
2017. máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!