Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság egy közmunkás férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság egy közmunkás férfi is találhat magának párt? Csekélyke havi fizetéssel és egzisztenciával persze.

Figyelt kérdés
2017. júl. 27. 21:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha bárki jó,csak hermafrodita ne legyen,persze.
2017. júl. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ha közmunkás lennék, igyekeznék azon dolgozni hogy ez a helyzet megváltozzon, nem a párkapcsolaton járna az eszem
2017. júl. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol él, hol keres és kit keres, ill. fizikai vagy kulturális közmunkás-e.


Aki vidéken lakik fizikai közmunkával, annak nagyobb az esélye, mert ott a legtöbb szóba jöhető nő sincs nála jóval magasabb szinten, és valszeg a környéken sincs túl sok munkalehetőség... tehát nincs a nő előtt óriási választási lehetőség, mert valszeg Paszulyfalván nincsenek cégvezető menedzserek, milliomosok.


Aki Bp.-n lakik fizikai közmunkával, ott neccesebb a helyzet, amennyiben az illető úgy látja, hogy esélye sincs más munkát szerezni, vagy nem is hajt rá. Én Bp.-i, dolgozó nőként kizárt, hogy egy ilyennel összejöjjek... alapvetően nem téma nálam a pénz, de egy alap életszínvonalat szeretek magamnak, és nem szeretném eltartani a másikat... meg mivel én ambiciózus vagyok, tanult, jó munkával, átlag feletti fizetéssel, valószínűleg egy ilyen típusú emberrel a kapcsolat sem működne jól sok okból kifolyólag (szellemileg nem lennénk egy szinten, frusztrációt szülnének a különbségek mindkettőnkben stb.)... sok pasi azt hiszi, a kapcsolathoz elég az, hogy ő szexuálisan vonzódik az adott nőhöz, és ha az megvan, akkor öröm és boldogság van, pedig rohadtul nincs így. Bizony egy bizonyos életkor felett azért már az együttélésre is kell gondolni, meg arra, hogyan tartja fenn magát a két ember (ha gyereket terveznek, akkor arra is).

De ha nem tör nagyon magasra, és megelégszik egy olyan nővel, aki külsőleg, igényesség szintjén és pénzkereseti szinten is a saját szintjén van, akkor lehet esélye. Csak ugye inkább azt látni, hogy az 50es alkesz csöves papi is már csak a csini 20-22 éves egyetemista, igényes lányoknál próbálkozik...


Ill. az is fontos, hogy fejleszti-e magát, ki akar-e törni, van-e rá esély.


A kulturális közmunka azért más. Ott azért több pénzt lehet keresni, és oda egyáltalán nem vesznek fel tanulatlan, műveletlen, gyök kettő IQ-jú, igénytelen embereket, és onnan azért nagyobb esély van jobb munkát találni, ha az illető úgy dönt, hogy dobbant. De azért ott sem mindegy, hogy az illető kész-e váltani vagy hempereg a langyos sárban, hogy "hát itt nem kell annyi mindent csinálnom, kapok némi pénzt, subidubi, szép az élet, én nem fogom magam fejleszteni, mert macerás".

2017. júl. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13. vagyok


Mielőtt mindenki lepénzéhesezne, azt leírnám, hogy van párom, és jóval kevesebbet keres nálam. De még így is vmivel minimálbér felett, és hajtja a jobb munkát, intelligens is, és jó a munkamorálja. Nekem ezek nagyon fontosak.

2017. júl. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!