Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik olyan, hogy ugymond a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan, hogy ugymond a parotok a viselkedesevel mas fiu karjai koze "dob"?

Figyelt kérdés

Ugy ertem,hogy a baratom folyamatosan megbant es mikor tudom,hogy nekem van igazam,tudom,hogy mikor hazudik es megbocsajtom neki azt,ahogy beszel velem ,amiket,ahogyan mondja es en vagyok a rossz. Tudom reg szakitanom kellene vele,de lehet a megszokas kot hozza en mar nem tudom igazan mit erzek iranta. Megcsalni soha nem tennem!!!! De a viselkedesevel azt fogja elerni,hogy elhagyom es majd uj elet mas fiuval. Van ilyen,hogy egy pasi az agressziv tulajdonsagaival,ugymond mas fiu karjai koze dob? Lehet hulyen jon ki ez az egesz bocsi mindenkitol,de nem igazan tudom megfogalmazni,amit irni akarok,de remelem ertitek!:)


20N


2017. júl. 27. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Igen létezik ilyen pl: bántás, féltékenykedés, hazudozás, megcsalás, önző-egoista-tiszteletlen viselkedés.


Szakíts, ha azt érzed, ne a megszokásod rabja legyél.

2017. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Van ilyen, akkor csinálja ezt egy pasi, amikor már unja a fejedet. Nem tudatos egyébként.
2017. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ilyen nincs :)

Olyan van, hogy hozol egy érett döntést, hogy neked már ez nem felel meg így, és otthagyod. Majd idővel ha tetszik más, akkor szintén hozol egy érett döntést, hogy vele megpróbálod.

Bár értem, hogy nem így gondolod, de igazából csak az van amit te akarsz, és ahogy te döntesz, más nem "dobál" más karjai közé. :)

2017. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakitasz emiatt es mast keresel.Az okes.De ha megcsalod az nem.
2017. júl. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha erősen kapcsolatfüggő és egyedül életképtelen vagy.

Normális nő kidobja az ilyet a bús p..ba, és nem azt nézi, hogy ki legyen a következő pasi, aki megalázza.

Előbb tedd magad rendbe lelkileg. Egyébként csak az ilyen gyökereket fogod bevonzani, és ugyanitt fogsz tartani.

2017. júl. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, mert amikor már elegem van, szakítok.


Utána összeszedem magam, fél-egy év is akár egyedül, átértékelem a dolgokat, miért jutottunk eddig, mit hibáztam én, és azon igyekszem javítani.


Csak ezek UTÁN kezdek új kapcsolatba, hogy a következővel már ne kövessem el azokat a hibákat, mint anno az exszel.

2017. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!