Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 évesen ez gáz, vagy aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen ez gáz, vagy aranyos a férfiak szemébe?

Figyelt kérdés

Szóval én eleggé gyerekes felnőtt vagyok. Szeretem az animéket, számitógépes játékokat. Szeretem a meséket a gyerekeket. Tini zenéket hallgatok sokszor, naplót írok, rajzolok stb.

Emellett tudok főzni és felelőséget vállalok a tetteimért szóval vannak érett felnőtt gondolataim is. De kissé gyerekes vagyok, külsőleg is inkabb 18nak mondanak. Ez hátrány egy fiúnál? Tetszik ez valakinek?


2017. júl. 28. 00:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jah és lány vagyok ezt hozzáteszem, ha esetleg félre érthető :)
2017. júl. 28. 00:24
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
A férfiak szemében valószínűleg gáz, a fiúk szemében talán kevésbé.
2017. júl. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem tartom gáznak, 28 vagyok az már talán elég felnőttesnek számít (?)

Szerintem ez jó dolog! És szerintem az ilyen emberekből tök jó szülők tudnak lenni :)

2017. júl. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Diavolino44 ***** válasza:
Nekrm nincs bajom az infantilis viselkedessel, legalabb nem unalmas, animeket meg szeretem. Az elozo paromnak maniaja voltak a sunok, szoval mindene sunos volt. Most 27 eves. Aranyosnak talaltam. Nincs ebbe semmi baj. Ha szereted a "felnott jatekokat is" akkor nem lenne hatrany. ;)
2017. júl. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Így 26 éves fejjel is gyermetegnek találom a korosztályom, nekem ez nem jönne be. Anime oké, a gyerekes viselkedés nem.
2017. júl. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem végtelenül cuki és szexi is egyben. 29F
2017. júl. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Izlések és pofonok. Én pozitívumnak találom, hogy nem fásultál bele a mindennapokba, és megőrizted a gyerek korod egy részét. Aranyosnak mondanám, de a gyerekesség mértéke is számít. Ugyebár ha egésznap otthon ülsz, és animéket bámulsz, az már a hátrány kategória.

Mindenesetre semelyik gyerekes hobbid se kizáró ok, ha mértékkel csinálod. Megkockáztatok egy ,,aranyos" jelzőt.


19F

2017. júl. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 LazyJones ***** válasza:
Én 35 évesen is szeretem az animéket, a számítógépes játékokat, és mellette néha szívesen megnézek egy-egy mesét. Szóval részemről semmi baj sincs ezekkel. Csak tudni kell mellette normális életet is élni.
2017. júl. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálam egyértelműen araranyos. Bár az animéket, nem csípem.
2017. júl. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ha pedofil lennék akkor jönnél be, szerencsére nem vagyok az

egy ilyen lánnyal értelmes, igényes, felnőtteknek való programot nem tudok elképzelni

2017. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!