Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 évesen ez gáz, vagy aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen ez gáz, vagy aranyos a férfiak szemébe?

Figyelt kérdés

Szóval én eleggé gyerekes felnőtt vagyok. Szeretem az animéket, számitógépes játékokat. Szeretem a meséket a gyerekeket. Tini zenéket hallgatok sokszor, naplót írok, rajzolok stb.

Emellett tudok főzni és felelőséget vállalok a tetteimért szóval vannak érett felnőtt gondolataim is. De kissé gyerekes vagyok, külsőleg is inkabb 18nak mondanak. Ez hátrány egy fiúnál? Tetszik ez valakinek?


2017. júl. 28. 00:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Engem jobban érdekel az élet értelme, a világ működése, személyiségtípusok, pszichológia, és egyéb érdekes dolgok.

Már 18 évesen is ilyen voltam. Azóta pedig eltelt jó pár év, de nem változtam ilyen téren. Maximum még komolyabb lettem. Szerintem te sem fogsz már sokat változni.

Nekem az álom világba menekülő lányok nem igazán szimpatikusak.

2017. júl. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Engem is érdekelnek azok a dolgok mint az utolsót. Sokat hallgatom a piszchologiai előadásokat, olvasok is. A naplóm is arra szolgál, hogy a személyiség fejlődésemet vizsgáljam meg már 2 éve van. Szóval nem arról van szó, hogy nem viselkednék más dolgokban felnőttként, csak mellette meg vannam ilyen hobbiaim is.
2017. júl. 28. 10:27
 13/14 anonim ***** válasza:

Azt hisuem elég sok fiú lennél, akivel összeillenél, szóval nem gáz semmiképp sem, ha párkapcsolati szempontokat nézünk.


Az animék többsége pedig felmőtteknek szól egyébként is

2017. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mondhatni ez szipi-szupi! :D Bár az animé nem érdekel. Stresszes, felelősségteljes munkám van, kellenek mellette a gyerekes dolgok.
2017. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!