Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők? Milyen kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők? Milyen kapcsolatban lenni egy puával?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom nőktől, hogy kirázza őket a hideg a pua tanácsoktól és mindg azt mondják, hogy sosem jönnének össze ilyen fiúval, a puák mégis azt állítják magukról, hogy sikeresek. Hol vannak ezek a lányok? Kíváncsi volnék néhány élménybeszámolóra, hogy milyen egy ilyen férfival randizni, járni, együttélni. Néhány randiélményről már olvastam, de csak negatívat, kíváncsi vagyok van-e kivétel. Arról sem hallottam még, hogy egy ilyen pua srác tartós kapcsolatot tudott volna kialakítani gyerekkel, közös házzal, kutyával-macskával, szóval egy hagyományos családot alapított volna, csak csajozgatnak. Lehet-e egy ilyen típusú férfira alapozni, mennyire állják meg a helyüket férjként és apaként?

2017. júl. 21. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem semennyire, nem veletlen, hogy nem hallasz ilyen sztorikat. Ezek a sracok majd felnonek talan es akkor lesz normalis kapcsolatuk normalis nokkel.
2017. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, nem vagyok ilyen emberek között, de soha az életben nem találkoztam még olyan emberrel, aki PUA módszerekkel kiegyensúlyozott, boldog párkapcsolatot tudott kialakítani.


Ha valaki már látott ilyet, szóljon!

2017. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem az öreg 60 éves kollégám,megjegyzem nagy csajozógép, azt mondta, hogy az jön magától, akinek tanítani kell a csajozást ott baj van, hát igaza van :)

El kell kezdeni, karosszékből felállva nem lehet a maratont lefutni.

2017. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem is az a cél neki, hogy kapcsolat legyen. Ezek lelketlen gépek, akik akárkihez hozzábírnak nyúlni, ha vadidegen akkor is. Normális nő,meg nem áll le ilyenekkel. Lehet azt szűrni, hogy egy pasi csak vadászik vagy udvarol.
2017. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen...

Én sose vadásztam, mindig fix kapcsolatra kerestem, más kérdés, hogy sose lett az belőle :/

Mától 25F :)

2017. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnálom hogy sem a puák nem jöttek ide bizonyítani, sem a volt barátnőik mesélni. Ez a némaság valóban árulkodó.
2017. júl. 23. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem tudod,hogy ez nem egy nagy látogatottságú kérdés,tehát ebből még nem lehet kijelenteni,hogy kamu a pua. Habár valószínű. Láttam dolgozni Őket és siralmas volt
2018. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!