Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyosodhatnék meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyosodhatnék meg róla, hogy tőlem van a gyerek? Meddig érdemes még elmenni?

Figyelt kérdés

Ez egy lassan 6 éves sztori már és jó pár oldalt teleírhatnék vele de most igyekszem csak a lényeget összefoglalni. Olyan hat éve vagyok szerelmes egy -akkor még lány- mostmár nőbe, aki számomra az igazi ebben biztos vagyok. Pedig nem vagyok egy romantikus típus. Amikor beleszerettem jött össze a mostani párjával akinek a menyasszonya. Ebből következik, hogy hiába vonzódtunk nagyon egymáshoz, én még alig ismertem a srác meg már évek óta így hát lassan összejöttek, szerelem stb.

De én is az lettem csak hiába. Évek múlva találkoztunk újra, és közeledtünk egymáshoz de nekem akkor volt párom és csak kerülgettük egymást. Lényeg a lényeg kábé másfél évvel ezelőtt jött az alkalom, illetve alkalmak sora és végülis sikerült elcsábítanom de annyira nem, hogy elhagyja a vőlegényét miattam, neki már bebetonozott élete volt ott, a családja is akarja ezt az egészet, bonyolult. Viszont lefeküdtünk többször is. Nekem csak ennyi jutott belőle, hiába vágyok rá mindennél jobban már teljesen belefáradtam, leláncol ez az érzés.

A lényeg, hogy született egy kisfiuk amibe majdnem belepusztultam, és képtelen vagyok kiverni a gondolatot a fejemből, hogy Ő az enyém. Nem védekeztünk és a matek stimmel. Kiszámoltam ezerszer.

Egyszerűen úgy érzem az enyém, hasonlít rám de komolyan.

Viszont miután lefeküdtünk kiadta az utamat nagy nehezen, hogy ennyi nem lesz több fogadjam el, sírt hogyha szeretem akkor békén hagyom. Így hát megtettem. De szerintem nem őszinte, én kizártnak tartom, hogy ne érezzen ő is irántam. Amikor úgy fél éve felkerestem ezzel a gyanúmmal nagyon kiakadt, hallani sem akar erről szerinte biztosan nem az enyém. Kérdeztem, hogy honnan tudja de nem adott rendes választ. De én ezt nem tudom egyszerűen elengedni, de esküszöm ha kiderülne, hogy nem az enyém akkor hagynám. Komolyan akkor végre elengedném őt. De így nem megy és nem is akarom. Azt mondja csináltatott apasági tesztet de egyértelműen hazudik, hiába kértem hogy küldje el vagy mutassa meg. Ezt is majdhogynem tagadja mintha meg sem történt volna, hogy lefeküdtünk. Szerintem ő sem biztos benne és fél, hogy mi lesz ha kiderül. Érdekes az is, hogy az apa nagyon sötét barna szemű nekem pedig világoskék és a kissrácnak is szép kék szeme van. Persze az anyának is kék, ez sem jelent semmit tudom én.

Nem akarok ártani neki, ezért nem kerestem még fel a vőlegényét. De ha nincs más út megteszem. Mert talán van más út? Én nem hiszem.


2017. júl. 30. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

A kék szín recesszíven öröklődik.


Ha az anya+apa szeme kék, akkor a gyereké is.


Ha az anya/apa szeme barna a másiké kék, a gyereké is barna, esetleg "kevert" színű lesz.


De biztos vannak kivételek.

2017. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a nőnek, hogy vagy belemegy a vizsgálatba önként és mosolyogva (persze fizetned neked kell), vagy apasági pert indtasz. Előbbi esetben titokban maradhat a dolog, ha kiderül, hogy a gyerek a jelenlegi partneréé. Ha viszont pert indítasz, akkor mindenképpen botrány lesz.
2017. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

Tehát mindenképp tönkreteszed az életét. Persze ő is hibás, amiért félrement. Mondhatjuk ő kötötte a nyakára a csomót, te meg kirúgod alóla a széket, ami majd szépen a gyerekre esik.


A nő lezárta veled, most ők egy boldog család, te pedig azért akarod őket szétszakítani, mert lehet tiéd a gyerek. Mondjuk, ha mégse, akkor már nem is érdekel mert annyira azért nem kell. Azzal, hogy tesztet követelsz, egy olyna helyzetbe hozod a nőt, hogy muszáj legyen kiteregteni otthon a szennyest (mert ilyesmit csak elég ritkán sikerül titokban intézni) tehát mindenképp tönkreteszed a házasságát? Azután mi lesz? Ha nem a tiéd, a nő két szék közé pottyan és nevelheti egyedül azt a szegény gyereket, ha a tiéd ezekután szerinted akarna bármit is tőled? Te fizetheted a tartás díjat, a gyereket szintén egyedül nevelheti az anyja te meg időnként meglátogathatod vagy elviheted, miközben az anyja gyűlöl. Szép gyerekkora lesz. NJem mondom a nő is megérdemelné a pofont az élettől, de ilyen történet mellett azt mondani szereted és, hoyg a szerelem vezérel kicsit meredek. Inkább a gyereket sajnálom.

2017. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az egyes leírta, a kék szín recesszív, tehát csak kék+kék-nél jöhet ki.

Csak akkor lehet barna szemű apának kék szemű gyereke, ha az apa is egyik félben hordja a kék színt (kék-barna génpár, ahol a barna dominanciája miatt a kék nem érvényesül), az anya meg kék-kék génpárt hordozza.

Ugyanakkor azt is figyelembe kell venni, hogy bebarnulhat a gyerek szeme később.

Mindenesetre te is tudod, hogy nem rúghatod fel a családot emiatt. Szerintem a nő tudja, hogy marhára sáros, de foggal-körömmel ragaszkodik a gyerek miatt (meg valahol a saját nyugalma érdekében) a stabil családhoz. Engedd el őket, hadd éljék a kis életüket. A nőnek kell ezzel a hazugsággal együtt élnie.

2017. júl. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3-4 nincs igazatok. Nekem jogom van a gyerekhez ha az enyém, miért akarnék lemondani róla? Ha meg nem akkor... Mondtam már, akkor elengedem ezt a szerelmet, minek próbálkozzak tovább? És felőlem aztán szét szakadhat a "család". Szerintem érthető a szempontomból, hogy nem hullatnék könnyeket. És én ott lennék neki. Ha olyan boldog család lenne akkor nem feküdt volna le velem nem?
2017. júl. 30. 17:40
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Azért durván önző vagy, csak nem esik le neked. Komolyan az utcára akarod rakatni a "szerelmed" a "gyerekeddel", mert nincs jobb dolgod, hogy felhánytorgass valamit, amit valószínűleg a nő már egymilliószor megbánt, hogy megtörtént.

Mert neked jogod van rá. És a gyereknek nincs joga nyugodt környezetben felnőni? Ezt tennéd velem, egy életre megutálnálak, meggyűlölnélek és gondoskodnék róla, hogy soha többet ne láthasd a gyereket.

Ennek fényében cselekedj, szinte biztos, hogy ezt fogod "hálából" kapni.

2017. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha tényleg a tiéd akkor menj és rúgj fel mindent. Az a gyerek márpedig a tiéd is, nem azé a palimadáré a szarvakkal. neki is jobb lesz ha tudja micsoda kvát vett el. és így legalább része lehetsz majd a gyerek életének. (csak mondom, hogy olyan nincs hogy anyuci elintézi hogy ne láthassa ha megítélik a láthatást, mert azonnal mennek a rendőrök, bíróság, nuku családi és el is vehetik tőle ennek okán. csak az "okos" nők jönnek ezzel hogy jajj majd eltiltja. lófszt tudja megtenni ezt, ne aggódj.)
2017. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
Az előttem kettővel lévő válaszoló meg kapjon görcsöt. Megtennéd mi? Kár hogy ilyet nem lehet, nem a kőkorban vagyunk.Bármit megtennének csak a kényelmes kis fészküket (amibe előtte nagy ívben beleszrtak) ne túrják fel és megmaradjon az illúzió meg a jólét, csicskapapucsférj. Basztok ti a gyerekre, a saját s*ggeteket féltitek csak jó ezt felhozni oknak és nem is lehet ellene érvelni, mert jajjszegénygyerek.
2017. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A gyerek eletet tenned tonkre. Egy eletreszolo trauma, ha szetszakad valakinek a csaladja. Es marpedig a masik ficko az apja, mivel o neveli szuletese ota a gyereket. Te maximum megcsinaltad, de az se biztos.
2017. júl. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8 ha rám értetted, köszönöm a jókívánságod, de nem élnék a görccsel.

Ellenben "főhősünk" 3 ember életén menne át megállás nélkül, mint egy gőzhenger. Azért mi ez, ha nem színtiszta önzőség?

Az előttem írónak is valahol igaza van. Tudod apa nm csak az, aki nemzi a gyereket, hanem aki fel is neveli. Nem téged hív apjának, fogadd el. Még ha marhára keserű is a pirula.

Ne érts félre, a csaj egy kilométeres k.va és valahol remélem egyszer visszakapja a sorstól, amit megérdemel. De ne a gyerek szívja meg, amiről nem tehet.

2017. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!