Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érdemes a gyerek miatt esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a gyerek miatt esélyt adnom neki?

Figyelt kérdés
Párom lebukott, hogy 2 fiatal lányt szédített, írogatott nekik. Az egyikkel találkozott is, állítólaf sex nem volt, de nem tudom elhigyjem-e. Van egy 3éves gyerekünk, szeretném, ha családban nőne fel, de nem tudom megéri-e esélyt adnom, mert jelenleg nem tudok megbízni benne.
2017. júl. 11. 17:38
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Á, hülyeség az egész...aki egyszer megteszi, az többször is. Ha szeretne, akkor nem alázott volna meg.

Jól megdumáltam magammal.

2017. júl. 11. 17:39
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Bizalom nélkül nincs értelme..horrorkapcsolat lenne.Szerintem erre neked sincs szükséged, a kicsinek se és a párodnak se.Valószínűleg nem monogám típus, kár rá erőltetni.
2017. júl. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem akarom ráerőltetni, ő hajtogatja, hogy nem akar minket elveszíteni. Gondolt volna erre előbb, innen nincs visszaút, mire kiírtam a kérdést rá is jöttem.
2017. júl. 11. 17:55
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Én nem adnék.
2017. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Gyerek miatt nem érdemes együtt maradni.

Gondolom fiatal vagy még. Még simán találsz magadnak valakit.

2017. júl. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező azért hajtogatja, mert a biztos pont elveszik.Amint újra nyeregbe érzi magát, a hátad mögött újra szórakozni fog másokkal...valószínűleg ő sem akarja belátni, hogy felesleges monogám kapcsolatban lennie.Ez sok férfi sajátossága, akkor is, ha nem ismerik be.Erre példa, hogy leszavazták az előző válaszomat is.Nagyon sok embernek kell a családérzése feeling, mellette meg elvárják a másiktól, hogy tűrje, nyelje azt, hogy ők időnként másokkal is ismerkednek, szexelnek.Ezt normál gondolkodású ember képtelen tűrni, és ez sokak fejébe nem megy bele.
2017. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%

Az okokon sem árt elgondolkodni, mert az meg női sajátosság, hogy a nemi életet egy kapcsolat előrehaladtával képesek drasztikusan csökkenteni. Nem mentség a gyengeségre viszont ugyan úgy rizikófaktor.

30/f

2017. júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
7-es, igazad van ez tagadhatatlan.Ez tényleg női sajátosság.De van ellenpéldája is, hiába van otthon rendszeres szex, mert olyan is van...a másik fél akkor is elmegy másfelé is, mert a változatos test csak úgy van meg neki.Én erről írtam.
2017. júl. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

#8. Neked is igazad van. Kb olyan ez mint a tüdőrák. Ha dohányzol nagyobb az esély, hogy kialakuljon, de ha nem dohányzol is kialakulhat. Tehát, ha "rendesen" szexelsz, kisebb az esélyed, hogy megcsaljanak mint ha nem szexelnél. Csak azt mondom, ha ez az ok, akkor érdemes megfontolni egy kövi kapcsolatban kisebb étvágyú partner választását vagy megpróbálni gyakrabban.

30/f

2017. júl. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor mi van, ha a pasi miatt kevesebb a szex, mert a szeretője elveszi az energiát? Sokszor ez az első jele a megcsalásnak.
2017. júl. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!