Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csaj aki oda volt értem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj aki oda volt értem és összejött mással, már azt tette ki a Facebookra hogy miért kellene neki küzdenie, hogy bizonyítsa hogy szereti a párját, meg jogtalanul féltékeny kedik. Valószínűleg engem akar a csaj és így akar szakítani vele?

Figyelt kérdés

2017. júl. 30. 18:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, nem tudsz te semmit
2017. júl. 30. 20:24
 12/15 anonim ***** válasza:
Írhatod nekem privibe, hogy Ne poffázak bele, de akkor kérdem én.. miért teszed fel ezt a kérdésed már hetek óta? Ennyire primitív vagy, hogy el kell neked mondani többször azt, hogy nem kellesz a csajnak? Ennyire önelégült vagy, hogy azt hiszed, hogy te kellesz neki, mikor lett egy szerelme? Nem tudod felfogni, hogy elrontottad? Kívanok neked minden szépet és jót, de őszintén mondom neked, nem rossz indulatból, ha hitegeted magad csak ártasz a helyzeteden.
2017. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem hitegetni akarom magam csak fura hogy 2 hét vagy még annyi se és már ilyet rak ki majd 3-4 hónap múlva fogok találkozni vele majd meglátjuk de te is egy idióta csaj vagy aki osztogatják csak az észt
2017. júl. 30. 20:43
 14/15 A kérdező kommentje:
És ha egyszer kellettem mindig kelleni fogok!!
2017. júl. 30. 20:43
 15/15 anonim ***** válasza:
Hadd mondjak neked valamit, mint férfi a férfinak. Tudnod kell, hogy mikor kell feladni. Mindenütt azt hajtogatják, hogy az igazi férfi soha nem adja fel, mindig próbálkozik stb. Baromság! Az igazi férfi arról ismerszik meg, hogy tudja mikor kell elengedni a nőt. Ha tényleg ennyire biztos vagy benne, hogy szeret, akkor engedd el és úgyis visszajön, ha úgy van ahogy állítod. Kár az idézeteit olvasgatni a Facebookon, mert nem az, persze olvasd csak el, meg nézegetheted, nincs is ezzel gond, csak ebbe ilyeneket belegondolni szerintem nem bölcs dolog. Néha a dolgok azok, amiknek tűnnek, nem kell belemagyarázni semmit.
2017. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!