Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a párom legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom legjobb barátja utál?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt a párommal. Nagyon szeretem őt,ő is engem. A kapcsolatunkkal minden rendben,kivéve egy valamit. A legjobb barátját! A legelejétől fogva elkönyvelt engem egy r.binek és a véleménye azóta sem változott. Nem adtam rá okot pedig. Nem öltözöm úgy,nem viselkedek úgy,nem is nagyon festem magam,nem finnyáskodok vagy ilyesmi. Ha együtt van a társaság,barátom,én a barátai,sokat nevetünk,beszélgetünk,jól eltelik az idő. Olyankor ő is normális velem,gondolom,mert mások előtt van. Viszont nem is egyszer volt már,hogy amikor négyszemközt voltunk,csúnyán beszélt velem és megalázott. A barátom mondta,hogy mikor milyen agymenése van velem kapcsolatban,ezek közül mind negatív. Úgy félek,hogy a páromat ellenem fogja uszítani. Azért csak a legjobb barátja már 7 éve. Most mit tegyek? :(
2017. júl. 31. 04:35
 1/4 anonim ***** válasza:
10%

Féltékeny rád, hogy "elrabolod" a kis pajtását. Ez egyébként normális érzés lenne, ha le tudná rendezni magában. Nagyon nem oké, hogy így viselkedik veled. A párod nem értem, miért nem teszi helyre, itt most neki kellene a sarkára állnia. Egy egészséges kapcsolatban ez nem is kérdés, hogy ilyenkor a barátnőm védem meg.

Én a helyedben válaszút elé állítanám a páromat, vagy beszél a barátjával, vagy jobb külön utakon menni. Ne tűrd el, hogy megalázzon ez a srác, meg tudja mérgezni az ilyesmi az egész kapcsolatot, hiszen állandóan úgy fogja érezni a párod, hogy választania kell köztetek.

2017. júl. 31. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Semmiképpen ne állj a két barát közé, utlimátumot meg végképp ne adj neki, semmi jogod nincs hozzá!


Ez a legrosszabb tanács, amit kaphattál!


Ne vedd figyelembe a havert, egyrészt nem kell vele kettesben lennetek, ha nem jöttök ki és nem kell minden programra együtt mennetek.


Hagyj nekik úgy is időtöltést, ha eddig nem tetted volna, hogy te nem vagy ott.


Előbb- utóbb a haver is meg fog békélni veled.


A barátod, meg ha felnőtt ember és szeret, még a haver sem tud közétek állni.

2017. júl. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Fú, nekem is volt hasonló, mikor anno összejöttünk a párommal..


A kedves barátja - mint kiderült- engem nem bírt ( fogalmam sincs miért, pedig aranyos, kedves, jófej csaj vagyok, barátságos, nem voltam vele sem bunkó, semmi)


Aztán így párom is kérdezgette, hogy mi a véleményem róla, biztos nem bírom. -??? Nézek, ez honnan jött? Nekem semmi bajom vele, de ezek szerint neki igen..


Akkor még tagadta, de később mindig tett megjegyzéseket mint kiderült a barátomnak, meg nekik a társaságban, hozzáteszem, főleg a külsőmre.

-Amit nagyon nem értek, mert azért nem vagyok egy ronda lány egyáltalán, és pont, hogy a párom többi haverja is dicsért, meg párom is büszkélkedett velem, ő meg ilyenkor mindig lehúzni próbált..


Érdekes módon, velem meg kettesben is játszotta a jófejet meg a kedveset, ráadásul egész normálisan el is tudtunk 1-2xdumálni.. Míg meg nem tudtam, hogy miket nyilvánul emg a hátam mögött, onnantól már visszavettem a bájcsevejt, mert nők között is rühellem a kétszínű embereket, és ez a srác az volt.


Nem voltam vele paraszt, vagy ilyesmi, csak nem jópofiztam vele, hiába jött oda dumálni pl, rövidre zárva válaszolgattam.



Halkan jegyzem meg, -és nagyon nem vagyok egosita, de itt más oka tényleg nem volt rá, és nem én voltam az első, aki ezt így kimondta- de simán lehet, hogy a csávó szimplán irigy a barátodra, amiért veled összejött...


Én a kétszínű viselkedése miatt a srácot mondjuk rendesen megutáltam anno ( nem csak emiatt, hanem alapvetően kiderült róla 1-2 dolog, és értékrend), szerencsére le is kopott ez a barátság nem sokra rá ( és nem rajtam múlt, mert nem mutattam ki neki, hogy rühellem).


Szóval ha szép lány vagy, simán kinézem belőle is, hogy irigy a helyzetre és ezért nem tud elfogadni. (Mondjuk az is felvet egy kérdést az ilyen személyiségről, aki ilyen módon önző és nem tud örülni az állítólagos barátja boldogságának és örömének, de mindegy)



Sajnos lányba ismertem egy ilyet, aki csak azért nem bírta elviselni egy havernő pasiját, mert neki épp szarul állt a szénája és ez bhaszta a csőrét..


A szememben önző,egoista és alja személyiség az ilyen, akinek mindig csak "ÉN" a fontos.

2017. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,főleg az utolsót! :) Semmiképp nem adnék ultimátumot neki... Rosszul jönnék ki belőle és amúgy sem akarom,hogy miattam szakítsa meg a barátságát a haverjával,vele nem tett semmi rosszat. Akkor normális leszek vele,de megpróbálom majd figyelmen kívül hagyni.
2017. júl. 31. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!