Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 feletti férfiak, ti összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti férfiak, ti összejönnétek egy 20 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolat céljából, értelmes lánnyal.
2017. júl. 31. 19:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok olyan férfi van, aki nem szívesen jönne össze egy 20 évessel, kortól függetlenül.

Én 33 vagyok. Nehéz lenne olyan 20 évest találnom, akivel ne lenne köztünk nagy szakadék az eltérő világszemlélet, felfogás, érdeklődési kör miatt. De biztos van olyan, akivel meg összepasszolnánk. Attól, hogy értelmes, még nem biztos, hogy összeillünk. Igaz, én már jóval 25 felett vagyok.

2017. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Rizikós. Ha egy átlag 20 éves csajt nézek, akkor szexen kívül másra nem lehet tervezni vele. De láttam már olyat (nagyon keveset), hogy házasság és gyerek lett a dologból, és 14 éve együtt vannak.
2017. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Igen
2017. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
miért ne?
2017. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

21.: Én azt tapasztalom, hogy pont fordítva van, a 25 feletti, még egyedülálló nők többsége már jórészt biztosan el van "rontva" a sok laza kapcsiban, vagy a csalódásoktól. És a 30 éves srácok is, írom ezt magunkról.


Plusz 30 éves korára, olyan szilárd világnézete alakul ki az embereknek, hogy sokan nem képesek a leendő párjukhoz igazodni, ha 30 felett ismerkednek meg. Én ezt látom.

Természetesen mindenhol vannak kivételek.


Egy 20 éves fiatal személyisége, még sokat változik, ha mellette él az ember, házastársa, ebben "érnek össze". Természetes, hogy a másik milyen ember.

2017. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Persze. :)
2017. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!