Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak?

Figyelt kérdés
Rengeteg """férfi"""" hagyja el a gyermekét. Veri a feleségét, gyerekét,tönkreteszi a család életét. Mégis miért csodálkoznak annyira sokan,hogy sok a depressziós,apakomplexusos lány?? Akik benne maradnak xar kapcsolatba,akik tűrik a bántást stb? Elkéne gondolkozni szerintem,hogy mi állhat a háttérben,hogy mennyi szemét férfi tette tönkre egy ártatlan kislány életét.... Nem kéne ítélkezni. Vagy de?😒 L
2017. aug. 2. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdekes a kérdés, de akkor megmutatom az érem túloldalát.

Adott egy megbízható, nem unalmas, szex centrikus, kiszámítható pasi, aki elvesz egy lányt.

1 év múlva jön a közösen vállalt baba, majd a második baba is megérkezik a 3 évben.

Ám kiderül, hogy anyuka a férjt rendszeresen szétcsalta, terhesen, saját ágyban, a férje barátjával!

Gyerekekkel sosem foglalkozott, le sem tojta őket, az apuka neveli a gyerekeket.

Közben "anyuci" ismeretlen helyre, külföldre távozik a gyermekeket hátrahagyva.

Apuka neveli fel mindkét gyermeket!

Szóval nem kell általánosítani, itt vagyok élek, a lélekben és agyilag sem sérültem!

Tehát feleséget keresek (annak ellenére, hogy az első nem sikerült), Családot szeretnék és gyermeket még, annak ellenére, hogy eddig ezt egyedül kellett végigvinnem.

2017. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem semmi kedves elso hozzaszolo...
2017. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!