Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedett ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett ilyen undorítóan?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel egy ideig kerülgettük egymást, aztán végül összejöttünk, de csak rövid időre.

Utolsó nap felhívott, hogy találkozzunk, szakított velem, és közölte, mi tulajdonképpen nem is jártunk, sose járna egy ilyennel. És elkezdte pontokba szedni külsőmet, hogy mi minden csúnya rajtam szerinte (hogy szőke a hajam, hogy zöldeskék a szemem, hogy babaarcom van), majd összefoglalta, ezeket ő külön külön is utálja, hát még egyben.

Amikor együtt voltunk, jelét se mutatta, hogy csúnyának tartana, sőt, folyton megkaptam, milyen szép dús ajkaim, jó alakom van...

A végén még hozzátette, velem lefeküdni is hiba volt akkor egyszer (amugy meg igazából jóval többször, de már inkább magának is letagadta), és sajnál engem.


Mi visz rá valakit, hogy ilyen legyen?


2017. aug. 3. 10:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos vannak olyan emberek, akiknek örömet okoz másokat bántani. Ne foglalkozz vele, szakíts meg vele minden kapcsolatot, ha még nem tetted meg. Idővel jön olyan aki meg fog érdemelni téged.
2017. aug. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Az elmebetegseg.
2017. aug. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%

Én, kíváncsi lennék a másik oldalra is!


Annak nyomós oka kell, hogy legyen, hogy egy pasi, így viselkedjen. Ha nem szimplán csak ilyen a természete.


De, én inkább sértődöttséget sejtek a háttérben, nem bántottad meg valamivel?

2017. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem, szándékosan nem. Még csak azt se lehet mondani, hogy várattam egy évszázadot, vagy pont túl korán odadobtam magam, mert szerintem felnőttek esetén három hét-egy hónap még belefér a keretbe (a megismerkedéstől számítva persze).

Csak tudnám, miért kellettem, ha szerinte csúnya vagyok.

2017. aug. 3. 10:37
 5/19 anonim ***** válasza:
66%

"Nem, szándékosan nem"


Akkor valamit csak elkövettél ellene, mi volt az?

2017. aug. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Csak kifogtal egy idiotat. Senki nem csinal olyat hogy osszejon egy neki nem tetszo lannyal csak azert hogy megbantsa. Biztos hogy szep vagy. Ne aggodj keves ekkora hulye van :)
2017. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értettem, hogy nem emlékszem, hogy akármivel is megbántottam volna.
2017. aug. 3. 10:43
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

#7


Értem, köszönöm a válaszod. Akkor, mégis csak egy idiótát sikerült kifogni. Sajnálom!

2017. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 LazyJones ***** válasza:
100%
Vannak olyanok, akik a saját bűntudatukat, tévedésüket úgy próbálják ledobni magukról, hogy másokat kezdenek el okolni miatta. Néha nem is veszik észre magukon, hogy ezt csinálják. Szerintem itt is valami ilyesmi lehetett. Rájött, hogy ez neki sok, vagy nem ezt keresi, esetleg csak szexre akart használni, és így, hogy kifogásokat keres, könnyebben felmenti mágát a morális felelősség alól.
2017. aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A poén az egészben, hogy én először arra gondoltam, tényleg csak szexet akart, és ezzel akarja elérni, hogy ne keressem többet. Így nem is kerestem. Tiltottam mindenhol, aztán kész.

Utólag tudtam meg, hogy közben ő meg keresett engem, kérdezte az ismerőseinket, mi az oka, hogy tiltottam.

Mikor meglátott az utcán, akkor meg nyálcsorgatva bámult, és megsértődött, hogy vissza se köszöntem.

Lehetséges, hogy fejben nincs nála rendben valami?

2017. aug. 3. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!