Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyképűnek hangzik a tinderes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyképűnek hangzik a tinderes bemutatkozásom?

Figyelt kérdés

Ha egy sima sziára nem tudsz válaszolni meg van a véleményem rólad. Szeretnél kreatív ötletes indítást? Akkor tegyük közösen azzá és ne csak tőlem várd el ezt! Azt szeretem, ha egyenlően kezeljük egymást. Így azt se vetem meg, ha te teszed meg az első lépést. Nem töketlenségből írom csak nem mindig van időm írni és nem vetem meg a kezdeményezést. :)


Ezt írtam le, mert nem szeretem az olyan csajokat akik elvárják, hogy elvarázsoljam őket a dumámmal. Ha jó beszélgetést akarnak akkor ők is tegyenek róla, nekem ez a véleményem!


2017. aug. 4. 11:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát most ettől nálam nem lettél érdekesebb :D Kb. azt veszem le a szövegből, hogy már sokszor ért sikertelenség a társkeresőn és tele vagy keserűséggel.
2017. aug. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
29%
:) de, töketlenségből írod. A férfi legyen férfi, bár inkább fiúcska lehetsz még.
2017. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálam felejtős lennél. De, töketlen, ráadasul semmit sem tudtam meg rólad
2017. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Tényleg olyan nehéz a szia mögé biggyeszteni még pár sort, hogy szívesen megismernélek stb?
2017. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Én csak egy egyenrangú párkapcsolatot szeretnék. Ahol nem kell eljátszani azt, hogy ki a férfi és ki a nő. Ezért nem szeretem azt, hogy elvárják az elején azt, hogy én beszéltessem én jópofizzak. Tartsuk tiszteletbe a nemi egyenlőséget!
2017. aug. 4. 11:52
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a viccet, amiben Nyuszika elindul kölcsönkérni Medve ásóját, és útközben úgy felhúzza magát a kifogásokon, amikkel szerinte Medve esetleg majd előjöhet, hogy mikor odaér, csak annyit mond, hogy "tudod mit? B@d meg az ásódat, Medve!"? Na pont ilyennek tűnsz.
2017. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
Értem én, hogy mit szeretnél mondani, de ez így nem a legjobb szerintem. Próbáld másképp megfogalmazni, hogy nem bánod azt se, ha a másik fél kezdeményez.
2017. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

"Nem töketlenségből írom csak nem mindig van időm írni és nem bánom, ha a másik fél kezdeményez."

Mondjuk így tényleg jobban hangzik! Ha van ötletetek hogy miket kéne még átjavítani nyugodtan írhattok. Nem mindig tudok jól fogalmazni.

2017. aug. 4. 11:59
 9/33 A kérdező kommentje:
Nem csak ez van a bemutatkozásomban ezt csak nem rég írtam mellé. Kiakarom szűrni az olyanokat akik nem veszik komolyan. Ezért írtam ezt mellé. Csak nem akarom elriasztani azokat akik komolyan gondolnák.
2017. aug. 4. 12:01
 10/33 anonim ***** válasza:
Szóismétlés, helyesírási hibák, arcoskodás.
2017. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!