Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki helyes, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki helyes, de mégsem egy öntelt tapló, sőt inkább hűséges, visszahúzódó? 14-17 éves kor között.

Figyelt kérdés
Azt veszem észre,hogy egyre több a "páva",metroszex öntelt tapló..Olyanokkal szóba se állok.O.o De aki kedves aranyos,helyes,és ugye visszahúzódó,annál meg nem lesz semmi.:O Mert egyik azt hiszi szórakozok vele,másik hogy biztos nem elég jó nekem..:/ Elég furcsa a mai világ,egyre több a ribi,meg a bunkó..Mert mindenki ezt látja,hogy ez a divat,ez a trend.Nem értem...:/ Szerintetek?
2010. máj. 23. 18:12
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Azt hittem ebben a korban csak a külső számít...
2010. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
hát 16 vagyok kedves aranyos helyes de közelt sem visszahuzodo söt középpontban vagyok mindig és adom a hangulatot:D
2010. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

én ilyen vagyok drága:)


17/F

2010. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Gitarhero ***** válasza:
Hát ha csaj vagy akkor írj:D
2010. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

"Azt hittem ebben a korban csak a külső számít.."

az is számít! kivéve azoknál, akiknek nem jó a külseje, de ők is csak olyat keres, aki jól néz ki és elfogadja, hogy ő viszont nem néz ki jól. vagyis van egy k*rva nagy ellentmondás...

2010. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Én egy öntelt tapló vagyok, páva, metroszex, öntelt. Ne állj szóba velem.

Írj bátran ;)

2010. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
hopsz, kissé elírtam a dolgokat. :D keveredik az E/3 és a T/3 személy.
2010. máj. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Hm..Aki azt írta hogy "van egy k*rvanagy ellentmondás" mert hogy a csaj nem néz ki túl jól..Nem vagyok egyáltalán beképzelt,de azért megfordulnak utánam a fiúk..És az a bajom,hogy nagyon sok öntelt,"csak dugni akarlak" fiú próbálkozik,aki meg nekem tetszik,akire vágyom,hogy ne csaljon meg 1 hét után,az nem bízik bennem,nem kezdeményezik,azt hiszi szórakozok vele...És nem írok privit senkinek,nem társat keresek,csak kiváncsi vagyok..Aki akar valamit,írjon privit,én nem fogok nektek:D:D
2010. máj. 23. 18:24
 9/35 anonim ***** válasza:

Énis így látom! Ezért nem erőlködöm! Pedig olyan jó lenne lenne egy olyan barátnőm aki szeret, kedves, aranyos, jófej, humoros, szép:)

De sajnos sok a ribi:(

2010. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 18:24

Hol laksz?:)

2010. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!