Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi akinek sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi akinek sikerült megszereznie magának egy igazán gyönyörű nőt, de mégsem lett boldogabb az élete?

Figyelt kérdés

És itt most nem olyan nőre gondolok, aki csak szerinte, szép, és azt mondja hogy fúú ez egy 10-es, csak azt elfelejti mondani, hogy egy 100-as skálán annyi...

Hanem tényleg rendkívül gyönyörű, fiatal nőt sikerült megszereznie magának, olyat akiről álmodni is alig mert, de megszerezte, aztán mégsem jött olyan szintű boldogság amit várt volna. Létezik ilyen? Vagy ismertek ilyen esetet?


2017. aug. 5. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

ha az a nő, akire a fél város hajtott, és napi minimum 1 férfi tett neki ajánlatot, az a társadalom szemével szépnek mondható?

nekem volt egy ilyen barátnőm, jó sokáig majdnem 3 évig voltunk együtt.

annyit megtanultam ebből, hogy soha nem kellene már ilyen extra helyes csaj.

túl sok nyűggel jár, állandóan teljesíteni azokat az elvárásokat ami egy ilyen kapcsolat "elvárható" túlságosan is sok energiát igényel számomra.

most már ezerszer többre becsülök egy átlagos de imádható belsővel rendelkező csajt, akivel kötetlenül meg tudom élni a mindennapokat.

2017. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Valóban több nyűggel jár mint előnnyel, soha többé (nekem is egyszer volt ilyen. Ma már tudom, hogy a 8-as akire hajtani érdemes kb., ugyanis ott van a balance normál tartományban az én esetemben, bár ez talán általánosságban is így van).
2017. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem volt, de nem is akarok. Egy no vagy szep vagy okos. Ezert jo a kozeput inkabb, nem kell full szuper kulso.
2017. aug. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Volt egy barátnőm, aki konkrétan szépségkirálynő volt, és fotómodell. Nem írom ki a nevét, de kiadná a wikipédia. Gyönyörű, kék szemű, természetesen szőke, hibátlan testtel. Minden férfi engem irigyelt.

Azt csak én tudtam, hogy Évike buta volt, mint a föld, és olyan hideg, mint az Antarktisz. Csak és kizárólag önmagával volt elfoglalva. A szex csak a teste miatt volt tűrhető, de többnyire a körmét nézegette közben. A legcsekélyebb mértékben sem voltam boldog vele. Két év alatt egyszer sem hagyták el a száját az alábbi szavak: Köszönöm, szívesen, kérlek, légy szíves. Amikor elhagytam, többen kétségbe vonták az elmeállapotomat. A következő barátnőm külsőre teljesen átlagos, de okos, kedves, jó lelkű csaj volt.

2017. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos sok ilyen ember van. Akik gazdaságot, barátnőt szereztek, és rájöttek, hogy önmagukon kívüli tényezők csak örömöt adhatnak ideig-óráig, de boldogságot nem. A boldogság belülről fakad. Ha boldogon fogod fel az életet, akkor boldog vagy, tök mindegy, hogy mennyi pénzed van vagy milyen barátnőd van. Ha nem fogod fel boldogan, akkor lehetnek millióid és lehet szép barátnőd, akkor se leszel soha boldog.
2017. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4 annyira tipikus amit írtál. nálam is pont ugyan ez volt.

#1 voltam.

2017. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Anno Brad Pittet az Angelina Jolie nem kicsit meggyötörte,dehát a fx feláll,az ész megáll.Az más kérdés,hogy Angie idő közben rákos lett és mára árnyéka önmagának,de régen szép nő volt.Az más kérdés,hogy aki nő létére képes éveket együtt élni úgy egy másik nővel,mint élettárs,az már nem biszex,hanem nagy eséllyel leszbi. Legalábbis mérleg inkább affele tendál.

Johnny Depp is összejött valami fiatal csajjal,akiről szintén kiderült,hogy látens leszbi,annak még hamarabb vége szakadt.

Szóval nem kell itt minden áron szép nőre ácsingózni,mert a hírességek is csak emberek és rá is bxsznak a szebbnél szebb nőkkel.

2017. aug. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*az is egy más kérdés
2017. aug. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem rengeteg ilyen pelda van. Nekem is volt olyan csajom aki, uristen.. tokeletes barbi baba vekony alak, stilusos ruhak + magas sarku, szep arc, jo mellek. Nem tizes, de kozel volt hozza. Ertelmes is volt.

De megallas nelkul vedzekedtunk, s a szex se volt valami jo.


Hidd el aterzem, mit erzel. Mert hasonlo cipoben vagyunk. En folyamatosan tartos kapcsolatokban voltam. De most ugy dontottem, hogy amit elmulasztottam fiatalon, azt be akarom potolni, csajok es szex. S nagyon nehezen megy, tartos kapcsolatra kapasbol tudok 3 csajt. De ez most nem erdekel. Nekem ez jelentene a boldogsagot. De nem jon ossze annyi es olyan amit en szeretnk, s frusztraltta tesz.

De egy valami jo ebben, mindkettonknek van celunk. Amit ha elerunk, lesz egy kovetkezo.

2017. aug. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!