Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek ebbe?

Figyelt kérdés
Van egy gazdag férfi aki belémszeretett idősebb mint én de családja van. Azt ajánlotta fel hogy havonta ad 1 millió forintot ha a szeretője leszek. Nem mondom ennyi pénz jól jönne nincs is kapcsolatom. Meg ha sok ideig együtt lennénk házzal,kocsival is meglepne. Ti belemennétek a helyembe?
2017. aug. 6. 10:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
gyenge kamu
2017. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy iskolába járnak a trollok. Elég egysíkúak a kérdéseik.
2017. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll, most írtam ki először a kérdést. A férfi egy vállalkozó nagyon jól keres, a munkám során ismertem meg.
2017. aug. 6. 10:32
 4/16 anonim ***** válasza:

Én belemennéj ,aztan a velemenyek nem érdekelnek.

n25

2017. aug. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
belemennek*
2017. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan az a helyzet, amikor óriási, mindent elsöprő vihar dúl a nőkben: racionalitás vs. ösztön. Tudod, mit? Azt javaslom, nézd meg a Tisztességtelen ajánlat c. filmet Demi Moore-ral és Woody Harrelsonnal és okulj belőle.
2017. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem mennék bele a helyedben, küld inkább el az elérhetőségeit.
2017. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Majd pont egy millát odaad neked havonta,hagyjál már ilyen hülyeségekkel...
2017. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Neked arany jön ki a p.. nádból h ennyit fizet? Na tessék haladni a kötelező olvasmányokkal hamar eltelik a nyár
2017. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Havonta több milliót keres jól megy a cége. Nem tudom mi ebben a hihetetlen. Az iskolát már régen kijártam sajnos.
2017. aug. 6. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!