Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek ebbe?

Figyelt kérdés
Van egy gazdag férfi aki belémszeretett idősebb mint én de családja van. Azt ajánlotta fel hogy havonta ad 1 millió forintot ha a szeretője leszek. Nem mondom ennyi pénz jól jönne nincs is kapcsolatom. Meg ha sok ideig együtt lennénk házzal,kocsival is meglepne. Ti belemennétek a helyembe?
2017. aug. 6. 10:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

és persze egyből a gyikre siettél, hogy kiírj ide egy kérdést...ugyan már.

elárulom neked, hogy akinek van pénze az nem fog havi 1 millát költeni egy szeretőre. tized ennyiért kaphat jobbnál jobb nőket, akik bármilyen vágyait kielégítik.

legközelebb ne ilyen faék egyszerűségű troll kérdést írj ki, vedd a fáradságot és színezd ki valamivel mert ez így nagyon lepkefing gyengeségű lett.

2017. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
12. Nem ide siettem. Gondolkozom rajta és azért írtam ki. Ő nem nőkre,prostikra vágyik. Azt mondja velem mindent meg tud beszélni,vonzódik is hozzám. Egyébként neki ez nem nagy pénz havi szinten.
2017. aug. 6. 10:47
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
Látszik, hogy nem volt még dolgod módos féfival, nem osztogatják a millióikat, éppen azért van nekik.
2017. aug. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
44%

jó akkor tegyük fel igazat mondasz.

már csak annyi a lényeg, hogy mégis miért pont idegen emberek véleménye alapján kéne meghoznod egy ilyen döntést?

azt már leírtad többször is, sőt túl sokszor hogy ez neki morzsának számít.

akkor én a helyedben emelném a licitet, hisz megteheti hogy akár 3-4-5 millióért is kibéreljen téged.

manapság havi 1 millió nem nagy pénz úgy hogy eladod magad, azoknak igen akik csórók, vagy még életükben nem dolgoztak.

meg ugye a gyerekeknek, akik azt hiszik pénzből áll a világ és ha kiírnak egy ilyen gyönge provokáló kérdést akkor majd ugrik rá a nép, mint a frissen kinyomott kulára a köpőlegyek.

2017. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%

Itt mi van a válaszolókkal? Napi szinten történik ilyen a világban sajnos. Nekem az általános iskolás lány osztálytársaim (szintén sajnos) java részt ma ebből élnek. Családos, gazdag emberek szeretői, akik bizony több milliót is elköltenek rájuk havonta.. Ez egyáltalán nem hihetetlen, mitől borultatok így ki? Troll kérdés? Inkább ez a világ (újfent sajnos) lett troll.


Kérdező, neked kell eldöntened, hogy ez belefér e az életedbe, nekem elsőre nem férne bele, de ennyi pénzért sokat gondolkozik az ember. Ha Te úgy látod nem fogod pocsékul érezni magad emiatt, akkor vágj bele..

2017. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én megbeszélném vele, hogy fizet havi 300 ezret, és akkor nem szólok erről a feleségének, nem borul fel a szép kis kirakat élete.

Mindenki jól jár!

2017. aug. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!