Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy aszexuális vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy aszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok. Eddig kevés kapcsolatom volt. Nem tudok szerelmes lenni, nekem egy érzelmes férfi kellene, aki intelligens is hozzá tud szólni mindenhez. Mikor életemben párszor szerelmes voltam akkor volt szex, de évekig elvagyok nélküle. Tudom, hogy lassan gyereket kellene vállalnom mégis így érzek.
2017. aug. 6. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem aszexualitás. Csak szimplán olyan nő lehetsz, akinek "több kell", mint ahogy te is mondtad egy érzelmes férfi.
2017. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bad G-Sus ***** válasza:
0%
keress halak csillagjegyű faszit,azok folyamat nyáladzanának neked :)
2017. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem vagy aszexuális. Hiszen vannak vágyaid. Más kérdés, hogy ha nem találsz megfelelő férfit, akkor jól megvagy egyedül is.
2017. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
A legvalószínűbb az, amit az első válaszoló mond. Már bocsi, de élvezted a szexet? Ha igen, akkor az aszexualitást kizárhatjuk. Ha nem, akkor sem vagy az valószínűleg, de akkor nem kizárt. Az aszexuálisoknak a szex egy semleges dolog, fizikailag bármikor képesek rá, csak nem okoz nekik örömet (legfeljebb a tudat, hogy örömet szerezhetnek a partnerüknek). Szóval az aszexuálisok egyáltalán nem undorodnak a szextől, csupán egy semleges dolog nekik, olyan mint pl. megkenni egy vajaskenyeret, önmagában az sem okoz eufóriát.
2017. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak maganyos farkas vagy.
2017. aug. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem gondolnám, hogy ez aszexualitás lenne - mondjuk ha visszagondolsz azokra az esetekre, amikor volt, az alapján elég jól meg tudod ítélni.

Meg majd ha megint lesz valakid abból: én sem igazán futok a társkeresés után, az elmúlt 5-6 évben kb. összesen 1 évet töltöttem párkapcsolatban. Amikor viszont volt, akkor annyiszor volt szex, ahányszor alkalmunk adódott rá. Ilyen evés közben jön meg az étvágy alapon... :)

Egyénenként lényegesen eltér a szexuális "étvágy", ez ugye egyértelmű.

Az érzelmek? Az meg részben neveltetés kérdése is, meg az ezer meg egy átélt élményé. És szerintem ebben is előfordulhat az, hogy "kijössz" a gyakorlatból, de pár hónap alatt vissza lehet bele rázódni.


Egy szó, mint 100: majd kiderül ha találkozol valakivel, aki elég szimpatikus lesz.

2017. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te egy (szürke-aszexuális) demiszexuális vagy. Az aszexuális egyik árnyaltabb típusa.

Én is olyan vagyok, de csak később jöttem rá, egy kérdést olvasva itt.

2017. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges

Valamelyik aszexuális igényli a szexet 1 kapcsolatban csak kevesebbszer annyi fajtája van.


Én nem igénylem a szexet,testiséget kizárom a kapcsolataimból! 30aszexN

2017. aug. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!