Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell másoknak a mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell másoknak a mi kapcsolatunkkal foglalkozni?

Figyelt kérdés

Régebben volt egy legjobb barátnőm, de lassan elváltak útjaink, nem volt semmi veszekedés.(barátság barátnő) Most visszahallottam mástól,hogy az én kapcsolatomat kritizálja, meg hogy mennyire leadta a szintet a párom és,hogy mindketten gázak vagyunk. Ezek után én jópofizni sem akarok vele, gyerekes ha emiatt törlöm mindenhonnan? Ne foglalkozzon az én életemmel.

21/N (Lehet rossz kategória, de valahol mégis kapcsolatról szól)



2017. aug. 6. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

I-RIGY-SÉG :D

Inkább nevessél rajta

2017. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Feltekeny. Torold ki az univerzumbol.
2017. aug. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon irigy lehet, én sem jópofiznék vele tovább és az ilyen embereknek semmi keresnivalójuk az életedben, joggal.

Jól teszed!

2017. aug. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan az fáj neki,hogy az ő szintjére nincs férfi,aki lesüllyedjen.Köztük a barátod sem.
2017. aug. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdekes én sosem hallok innen onnan a hátam mögül ilyen dolgokat....

Tudod mért? Mert nem is érdekel, illetve mások élete sem érdekel.

Amúgy meg az alapján ítélj amit a saját füleiddel az adott ember szájából hallasz! Sok a szarkeverő, aki szereti a balhét kelteni!

2017. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!