Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normálisak azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normálisak azok a lányok akik azért nem kezdenek valakivel kapcsolatot, mert egy férfi 20+ szűz?

Figyelt kérdés

Én ezt fel se tudom fogni ésszel. Most komolyan, ha szimpatikus neki egy férfi és kiderül róla, hogy nem volt egy kapcsolata se akkor már ilyen apróság miatt dobja, normális az ilyen? Ilyeneknek semmilyen együttérzésük nincs? Előbb elolvastam egy pár kérdést erről a témáról és az a nagyképűség amit némely liba csinál az felháborító. Most attól, hogy szűz valaki, miért kell leprásként kezelni? Persze tisztelet a kívételnek. Ha ilyen csajjal összekerülnék én biztos a képébe nevetnék, ha emiatt nem kellenék neki és örülnék is annak, hogy nem kerültünk össze, mert azt gondolnám, hogy a párkapcsolatban is defektes lenne.

Én mindig úgy gondoltam, hogy az az értékes, ha valaki nem dug összevissza, hanem keresi a partnerét, akiben értéket lát, de lehet, hogy sokáig nem találja meg vagy nehezebben ismerkedik vagy nem társasági. És ha sokáig nem jön össze a szerencséje, akkor már megkell bélyegezni emiatt? Szánalma!

Persze az ilyen férfiakat se tartom normálisnak mesélte egyik ismerősöm, hogy csak azért utasított vissza egy csajt, mert szűz. Ez is kész röhej!


2017. aug. 6. 18:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
16%
Ez az igazság, most mit sírsz?
2017. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#11 Nem sírok te barom, csak utálom az ilyen egyszerű gondolkodó, erkölcs nélküli prolikat. Nem tudod, hogy miken mentem keresztül te csak annyival elintézed, hogy félek a puncitol. Ennél sokkal összetettebb ez. Képzeld voltak akiknek kellettem csak tudod, ők nem jöttek be nekem és akár mennyire furcsa, én fekszem le fűvel fával csak azért mert puncija van.
2017. aug. 6. 20:53
 13/17 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, nem a szüzességeddel van baj, hanem a te alpári proli stílusoddal. Mond az ember valamit, amiben semmi sértő nincs (van akinek ez nem jön be, ne velük ismerkedj) te pedig elkezdesz fröcsögni. Hát vele valami tényleg nem stimmel...
2017. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

25 éves korig nem gáz szerintem elveszteni. A felett már lehetséges, de nem 100%. Feltéve ha teszel is érte, hogy legyen csaj. Bár aki nem ismerkedős fajta annak igen nehéz, főleg ha még visszahúzódó és zárkózott is. A csajok nem akarnak tanítgatni mert a legtöbbje már nem szűz régóta. Kevés az aki nem. Amúgy nem kéne valakit egyből megbélyegezni ez miatt. Nem kell ehhez anyuci pici fiának lenni. Előfordulhat az is hogy hiába próbálkozik nem jön össze. A csajok se szentek ám, aki tényleg normálisan közelítene azt is elhajtják. Bár az igaz, hogy előtte meg sok pasi nyomul rá és persze hogy a csajoknak ez a reakciója. Ki tudja egy nap hányszor szólítják le. Viszont helyzetbe ugyanezt tennéd, főleg ha erőszakosak. Mindkét oldalon van igazság. Egyik nem sem szent. Mindkét oldalon szükség lenne változtatásokra és akkor nem lenne ennyi egyedülálló.


Kérdező mesélj egy kicsit magadról, hogy állsz önbizalommal? Hogyan próbálkozol a csajoknál?

2017. aug. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Eleve hulyesegnek tartom ezt a tanitgatast, mert minden ember mas masok a szokasok, mindenki mast szeret, nincs ket egyforma bevalt recept. Egy embernek voltak szulei jart iskolaba, voltak baratai jobb esetbe legjobb baratja, rokonai sorolhatnam meg, ha nincs elzarva szocializalodik es nem lesz parkapcsolati analfabeta. Elkezdtem foglalkozni szociologiaval es mar nem allok hozza olyan negativan, mert anno sokat aggodtam amiatt, hogy mi lesz, ha felsulok benazgatok, nem fogom tudni mit kell csinalni. Onbizalmam is sokat javult, mert onreflexiokat tartok magamba probalom mindig magamat kulso szemmel latni. Vannak meg hibaim, mint latjatok konnyen felkapom a vizet, aggodom ezek miatt a sztereotipiak miatt, mivel eleg oszinte tipus vagyok es szeretem a mely oszinte bedzelgeteseket, nem szeretem megjatszani magam.

En inkabb ismerkedek majd, ha szimpatikus megbeszelek vele talalkozot es randin kiderul mennyire passzolunk, utcan nem szeretek ismerkedni, helyette barati tarsasagban, munkahelyen, neten szoktam. Utobbi idoben neten ismerkedem es nem a legjobb eddig nem voltak jo talalkozasok, de nem adom fel tovabb probalkozok.

2017. aug. 7. 03:28
 16/17 anonim ***** válasza:

te prolizol pubika, közben meg olyan mocskos szád van, hogy domestos-al se lehetne kimosni.

kicsit nézzél már magadba, aki képes ilyen szinten fröcsögni anonim módon ismeretleneknek, az a való életben is tuti "főnyeremény" lehet a csajoknál :)

leírtam az #1 válaszomban a lényeget. az hogy milyen kifogásokat találsz a saját lelkecskéd megnyugtatására, már a te bajod.

2017. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azok a lányok a gazak, nem a szüzesség
2017. aug. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!