Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek ilyet, aki előadja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek ilyet, aki előadja, hogy neki nem kell komoly kapcsolat, közben meg ő nem kell a kutyának sem?

Figyelt kérdés

Ismerek nem egy ilyet, ő azért nem akar komoly kapcsolatot,mert úgyis megcsalják, csak szomorú lesz, a baj van a pasikkal stb...

Mégis körülnézünk, és azt látjuk , hogy hetente 3-4 új partner ismerte meg 'belülről', és álltak tovább... Ilyenkor én egyből le is szűröm, hogy gondolom ő sem sokaknak kellene komoly kapcsolatra, ha a kapcsolathoz is olyan 'komolyan' áll hozzá, mint azzal, hogy kinek adja oda magát.

Magyarán akkor ez egy magyarázkodás arra, hogy igen ezért vagyok 'r.banc'? És annyira kántálja, hogy még ő saját maga is elhiszi?


2017. aug. 7. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Mi közöd van hozzá? Ha így jól érzi magát, egészségére. A saját életeddel foglalkozz.
2017. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aha, tehát ismerünk-e olyat, aki azt mondja, hogy neki nincs szüksége komoly kapcsolatra, és kivulrol nézve az életét azt látjuk, hogy nincs komoly kapcsolata? Őő... mi a probléma?
2017. aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fiút ismerek ilyet. Előadja buli előtt, hogy "fú, csak egy csaj jöjjön oda, le lesz koptatva", közben meg a saját korosztálya rá se néz, huszonévesen 15-16 éves lányokat visz haza.
2017. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kell kapcsolatra senkinek, akkor egy felnőtt ember inkább ne is éljen szexuális életet? ha te lennél ilyen helyzetben őszintén mondanád mindenkinek, hogy bocs, de sz.rnak se kellek? Nem hiszem. Sokkal egyszerűbb azt mondani, hogy nem kell kapcsolat és akkor nem is faggatnak tovább és nem kell megalázóan beismerned, hogy senkinek se kellesz csak arra.
2017. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerek igen, de tényleg miért nem saját magaddal foglalkozol? Ez a bajotok, hogy mindenbe bele tudtok okoskodni, ahelyett hogy a saját kis életetekkel törődnétek... Nem mindegy neked mit csinál, az ő élete ő cseszi el...
2017. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha nem kell kapcsolatra senkinek, akkor egy felnőtt ember inkább ne is éljen szexuális életet?'


Nem erről van szó, arról van szó, azért nem kell komoly kapcsolatra, mert túl sok emberrel, túl nyíltan éli ezt a szexuális életét.

Simán kiteregeti, hogy ő 2-3 férfivel is volt egyszerre , vagy többel egy buliba külön-külön, büszke rá, mintha aranyérmet kapna érte, de jön a világmegváltó szövege, hogy ő azért nem megy bele komoly kapcsolatba, mert megcsalnák, közben nem sokaknak kellene komoly kapcsolatra, akit 2-3-an ágyba visznek ugyanakkor.


Arról van szó, onnan is eredt a kérdés, hogy: Én le lettem szólva, hogy mivel komoly kapcsolatom van, megcsalhatnak, átverhetnek, kitudja mit csinál a párom, ha nincs velem, és ez szerintem megéri, és ezért feltenni éveket, és hogy ő milyen jól csinálja, csak máról holnapra él, és minden pasi neki csak arra kell (feltételezem fordítva is így van), nekem , és szerintem más kapcsolatban lévő embereknek is bökné a csőrét, hogy előadja a nagy szöveget, hogy neki ezért nem kell komoly kapcsolat, mindeközben pedig tudjuk, hogy nem sok esélye lenne rá, mert a legtöbb érett férfi, aki nőtől kapcsolatot akar, nem szexet, elkerüli az olyat, akiről csak rossz szó száll...

2017. aug. 7. 14:03
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez a bajotok, hogy mindenbe bele tudtok okoskodni, ahelyett hogy a saját kis életetekkel törődnétek... '


Igaz a későbbi kommentbe írtam, de ő csinálta pont ezt, csak éppen ő ellentétes irányba, ő azt a felét nem értette, minek a komoly kapcsolat, és mi miért tesszük tökre az életünket.

2017. aug. 7. 14:04
 8/8 anonim ***** válasza:

énke :)

mondjuk engem nem ismer meg senki hetente :D nem járok emberek közé, szóval lehetőséget se adok rá.

2017. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!