Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pincér fiú egyetemista lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pincér fiú egyetemista lánnyal?

Figyelt kérdés

Szerintetek összeillenénk vagy túl nagy lenne a szakadék?

20L


2017. aug. 8. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem gyenge próbálkozás, ilyennel provokálni negyed éjfélkor.
2017. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Tény, hogy a vendéglátásban általában a legalja dolgozik, de ettől függetlenül egy próbát megér a kapcsolat. Önmagában azért, mert pincérként dolgozik, nem kell lenézni.
2017. aug. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a lenéző, undorító stílust...
2017. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem megesett, hogy egy lány elutasított miután közöltem, hogy portásként dolgozom. Azt már nem tudtam elmondani neki, hogy a második diplomámat csinálom + van egy saját vállalkozásom is mellette.


A látszat néha csal.

2017. aug. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Én egy fostos gyárban dolgozok nettó 210-ért, és volt egy egyetemista barátnőm. Ha valaki belédszeret, akkor ez lényegtelen. És egyébként is, amíg ö tanul, neki rohadtul semmi pénze nem lesz, míg aki dolgozik, ha nem is sok, de azért van költhető pénze (ha már ennyire anyagiasak vagyunk) Bár én sosem értettem azokat, akik gazdag pénzes párt akarnak. Szerintem minél szerényebb a fizetés, a lány is annál szerényebb, és szerethetőbb lesz. Sok egyetemista csaj álmokat kerget, és várja a pénzes álomférfit, aki majd fizet neki világkörüli nyaralást, vesz neki egy gyönyörű autót... Aztán 30 évesen meg csalódottan állnak egyedül. Én nem a pénzre hajtok, hanem egy szimpatikus szerethető értelmes gondoskodó nőre. Szerintem női oldalrol is ennek kéne reálisnak lenni. Sokan fel se fogják milyen jól élünk igazából. Konkrétan a Föld lakosságának fele rosszabb körülményben él mint mi. Afrika, Ázsia, Dél-Amerika. Nem 3 ország, hanem 3 Kontinens, ami többnyire rosszabb életszinvonalt biztosit mint a mi országunk. Egyesek meg képesek álomutazásokra vágyva kosarazni szerényebb munkát végző embereket.
2017. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Tény, hogy a vendéglátásban általában a legalja dolgozik" -te lehet olyan helyekre járkálsz ,ahol a legalja dolgozik!


Kérdező! Attol ,hogy Egyetemre jársz ,még nem vagy több másnál. Hagyd a fiut ,ha már ezen gondolkodsz és itt kérdezösködsz ,hogy mi legyen!

n25

2017. aug. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem, nem én járok olyan helyekre, de figyeld már meg, kik mennek pincérnek! Jellemzően idióta, fogalmatlan swag gyerekek, akik semmi másra nem alkalmasak, csak erre. Középiskolák közül is a vendéglátóipari szokott lenni a gyűjtő, ahová bárkit felvesznek. :) Főiskolán meg elég megnézni a turizmus-vendéglátás szakot, ahová szintén az alja jár, akinek nem volt elég pontja, hiszen oda már kb. 300-zal felvesznek.


Ezért tanácsoltam azt a kérdezőnek, hogy attól, hogy pincérként dolgozik, még érdemes megpróbálni a sráccal a kapcsolatot. Ha úgy is viselkedik, mint egy átlagos pincér, akkor viszont nem fűznék hozzá nagy reményeket.

2017. aug. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel ki mit dolgozik... pont tegnap láttam egy helyes pincér pasit.Van valami vonzó bennük..
2017. aug. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen szakadék? A pincér az egy külön állatfaj vagy mi a franc van?
2017. aug. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!