Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vöröshajú férfiak örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vöröshajú férfiak örök magányra számítsanak?

Figyelt kérdés

(A kérdés direkt így van megfogalmazva, nem vegyétek komolyan) :)

Szóval van olyan nő akinek tud tetszeni egy vörös hajú férfi? Tudom ott van Halott Pénz, de ő sikeres, ezért tetszik annyi nőnek. Tegyük fel van egy átlagos vöröshajú férfi, akinek mondjuk megnyerő a személyisége, és arca is jól néz ki. Személy szerint nektek bejövős lehetne egy ilyen férfi? (Nem önhirdetni akarok, csak kíváncsi vagyok, a nők mekkora részének nem jön be ha valaki vöröshajú)



2017. aug. 9. 20:39
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Ha én csaj lennék nekem többnyire szerintem nem tetszenének, kivéve ha olyan lenne mint én vagyok :)
2017. aug. 9. 21:21
 12/41 anonim ***** válasza:
Kell tudni hordani, ez tény. Viszont nagyon jól is tud kinézni.
2017. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

A vörös hajú csajok közül rengeteg az eszméletlenül jó nő.

Gondolom akkor ez fordítva is igaz, hogy sok nőnek tetszenek vörös hajú férfiak

2017. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Szerinted Harry herceg örök magányra van ítélve?


Van akiknek a vörös haj tetszik. Szerintem nem kell foglalkozni az ilyen b.kó sztereotípiákkal.

2017. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kölyökidő cimű műsorba a vöröshajú srác volt a kedvencem a szeplős arcával, mert tök vicces volt. :D


Szóval, hogy ne csak gazdagék példáját mondjam. :)


Előző voltam.

2017. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

Nekem pl volt sötétebb vôrôs haju pàrom.

Nincs baj sztm vele.

2017. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Fraszt kaptam a vörös férfiaktól, addig a pillanatig míg nem talalkoztam a ferjemmel :) o a vegzetem, mar 13 eve.
2017. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 opened paradise ***** válasza:
100%

Ed Sheeran már akkor lek..rta a fél celeb világot,mikor még nem volt felkapott.


És használt ruha,vörös haj...csakis egy Weasley lehet:D

2017. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Nem mert bátyám is elkelt....igaz 40-évesen:)


Nekem a kreolos bőrű barna hajú férfiak jönnek be mert én is született vörös vagyok.

Egy vörös pasi csak "fajtárs"...tesó olyan mutáns'mint jómagam.


Világos tónusú férfiból csak Paul Bettany. :)



Sok Szerencsét!

2017. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Utolsó.. most azért megijesztettél :) Én még 21 vagyok, azért 40 éves koromig nem szeretnék várni, hogy elkeljek. Csak eddig összesen kb 3 csajtol kaptam meg, hogy jól nézek ki. Kapcsolatom neg még nem volt. Én szerintem jól nézek ki, csak talán a hangszínem ami másoknak nem tetszhet. Egyébként én nem az a a tipikus szeplős vagyok. Azért jól estek a válaszok. Reménytelen nem voltam amúgy, a kérdés direkt lett ilyen, hogy kicsit kifigurázzam a sok hasonló kérdést kiírót, aki feladta. Na mindegy, a lényeg, hogy menetelnem kell tovább. Mégegyszer köszöntem a válaszokat.
2017. aug. 9. 23:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!