Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vöröshajú férfiak örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vöröshajú férfiak örök magányra számítsanak?

Figyelt kérdés

(A kérdés direkt így van megfogalmazva, nem vegyétek komolyan) :)

Szóval van olyan nő akinek tud tetszeni egy vörös hajú férfi? Tudom ott van Halott Pénz, de ő sikeres, ezért tetszik annyi nőnek. Tegyük fel van egy átlagos vöröshajú férfi, akinek mondjuk megnyerő a személyisége, és arca is jól néz ki. Személy szerint nektek bejövős lehetne egy ilyen férfi? (Nem önhirdetni akarok, csak kíváncsi vagyok, a nők mekkora részének nem jön be ha valaki vöröshajú)



2017. aug. 9. 20:39
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

A szőke mellett nagyon szeretem a (sötét)vörös hajszínt, kiszúrom a gazdáikat őket mindig. Ha egy kis szeplő is van mellé, akkor főleg, de ha ehhez még göndör is...huuhaa!

Ha mutiznál egy képet, hogy mihez hasonló árnyalatú a hajad, sokat tudnánk segíteni. A narancsosért nem nagyon vagyunk oda, de az is tud jól kinézni!

(Egyébként nem volt vicces a Ron Weasly-s poén már elsőre sem, légyszi ne erőltessétek!)

2017. aug. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
[link] ez az én hajam volna
2017. aug. 10. 00:54
 23/41 A kérdező kommentje:
Meg az izzadt homlokom :)
2017. aug. 10. 00:55
 24/41 Psychopathist válasza:
Nekem kifejezetten tetszik a vörös haj,főleg ha hosszabb/hosszú.
2017. aug. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:
90%

Szia!

A kérdésre nem igazán tudnék releváns választ adni, mert én is vörös hajú vagyok és férfi.

Mindössze csak annyit akartam mondani, hogy egnem baromira idegesít ez a Weasley-s "viccelődés", mert elég bunkó/sértő azokra nézve akikre vonatkozik (szerintem). Már sok helyen láttam leírva ezért éreztem ingert, hogy hozzászóljak.

2017. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Ha amúgy jól néz ki és összeillünk akkor a hajszinen nem múlna a dolog.

De tény hogy kifejezetten nem ez az ideálom.

2017. aug. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

19-vagyok.-Szóval ilyen aranyvörös...jó egyébként,de a szenpillád szemöldököd is?

Ha igen kozmetikus be tudja festeni világos barnára,ég és föld a különbség ...főként ha zöld vagy kék szemed van.

-és ez ma már nem csak nőknek van-tehát a tartós festés egy hónapig bírja.

Ha kicsit izmosítasz az is csak pozitív,önmagához képest minde ki tudja hozni a legjobbat...

2017. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
#szempilla
2017. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
93%

Én vagyok a 21-es, és hiába pontoznak le, akkor is idegesít a Weasly-s "poénáradat".

Szerintem kifejezetten nem kell örök magányra berendezkedned, jó ez a szín. Az izzadt homlokot megértem :D

Szerintem is jó ötlet festetni barnára a szempillát ha az is világos, nagyon sokat számít, és ezt tapasztalatból mondom.

2017. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

[link]

A szemem barna.

Igen, ilyen színü a szemöldököm és szempilláim is. Én kétlem, hogy a sötét színű szemöldök meg szempilla jol állna. Nem igazán támogatom, hogy a férfiak festegessék hajukat/szemöldöküket..

Az izmosodással meg szerintem nincs gond, közel 4 éve edzek. Szerintetek jól állna barna szemöldök? Szerintem ha lila lenne még az is jobb lenne mert azt nem akarnák az emberek komolyan venni :)

2017. aug. 10. 17:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!