Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm elkezdett gyülis (a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elkezdett gyülis (a hit gyülekezet) lenni. Én ez miatt szakításon gondolkozok?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy egyik újdonsült ismerőse bele rángatta ebbe a szektába, azóta tökre megváltozott minden. A facebookja tele van ilyen hit meg isten aranyköpéses képekkel (gondolom tudjátok miről beszélek)

Én ez miatt már kezdem szégyellni, mert már kb. mindenki tudja hogy az ilyen szekták miről szólnak.

A másik hogy már elkezdett nekem olyan hülyeségeket nyomni, hogy ő bibliát akar venni, de nem ám egy mezeit, hanem egy mitudomén milyen kiadásút és kötésűt, 25 ezer forintért!!!

Hétfőn vettem a hentesnél hurkát kolbászt ebédre, viszem haza erre benyögi hogy nem ő nem ehet állati vért, mert azt tiltják, mondom neki WTF?!?!

Eddig simán megette a véres meg májas hurkát, de mióta elkezdték mosni az agyát már ilyen baromságokat magyaráz.

Erre mondom neki, hogy számtalan élelmiszerben van állati vér, honnan tudja mikor eszik a "tiltott kajából"?

A héten szeretnék vele elbeszélgetni erről az egész dologról, hogy nekem ez így nem pálya ha nem lép ki ebből a szarból.

Őszintén szólva már ki is ábrándultam belőle, szóval ha azt mondja hogy nem érdekli mint mondok, vagy ha elhagyom ezért, akkor nem fogok belőle nagy ügyet csinálni. A kérdést azért tettem fel, hogy jogos e az amit érzek és gondolok?

Mikor megismertem akkor nem volt ez, nyilván alapból össze sem jöttem volna vele ha tudom, hogy szektás.


2017. aug. 9. 22:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ultimátumot adnék neki. Vagy te vagy a hülye szektája. A hitgyülinél nincsen jobban gyűlölt banda.
2017. aug. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
Végtelen sajnálatom neki. Had tapasztalja hát meg saját bőrén...
2017. aug. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek szakítást tanácsolni, de ezt biztos, hogy nem tűrném.

Az elsődleges ok az, hogy sosem járnék szektás emberrel (de még aktív vallásossal sem, mondjuk). Ez nekem egyszerűen nem fér bele.

A másodlagos ok az, hogy akit így be lehet húzni egy szektába, az olyan személyiséget és gondolkodást mutat, hogy nem akarnám összekötni vele az életemet.


Sajnálom, hogy így történt :(. És azért remélem, hogy valahogy sikerül kirángatni ebből. De a szektáktól mindig maradj távol, ebben ne fogadj el kompromisszumokat.

2017. aug. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom. :(

Próbálhatod kirángatni, de ha nem sikerül, akkor egy szakítással jobban jársz.

2017. aug. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan szakíts vele, mert ez csak rosszabb lesz. Sajnos az én családom is áldozatul esett. Most ott tartunk, hogy már takarítani sincs idejük, mert egész nap Németsanyit nézik dvd-n, meg heti 4x gyülibe járkálnak. A ház meg ragad a kosztól, egy pohár vizet nincs gusztusom meginni. Ha bármit szóváteszek, én vagyok a szerencsétlen, megkeseredett, akinek semmi nem tetszik, mert nem fogadtam be jézust a szívembe...

De ha szeretnél rajta segíteni, azt próbáld kideríteni, hogy mitől lehetett olyan boldogtalan, hogy ebben látja a kiutat. Ha még fiatal, talán nem késő helyrehozni az életét.

2017. aug. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"isten aranyköpés"

Ezen beszartamXD

2017. aug. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!