Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem a barátomat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a barátomat, ha eljátszottam a gondolattal, hogy elhagyom egy gazdagabb férfiért?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt, nagyon szerelmesek vagyunk, olyan igazi mesebeli kapcsolatként kezdődött az egész. Nincs vele semmi probléma. Viszont van egy férfi barátom 8 éve, akinek a részéről ez nem csak barátság, mindig próbál elcsábítani. Ő jó anyagi körülmények között él, nyíltan kimondja hogy ha vele lennék, nem kellene dolgoznom, csak a majdani gyerekekkel és a háztartással törődni. Szégyellem de elgondolkoztam az ajánlaton, hiszen évek óta rosszabbnál rosszabb munkahelyeken szenvedek, havi 110 ezrekért, jelenleg nincs is állásom. Viszont ha arra gondolok, hogy a másik férfival kellene ágyba bújnom rendszeresen, elkap valami erős ellenérzés, pedig nem egy öregemberről van szó, 31 éves csak. Borzalmasan hiányozna a barátom, ha nem láthatnám többet, ha nem ő érintene.
2017. aug. 10. 08:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Pénz, ennyi a nőknek ez kell... mond el a barátodnak miket fantáziálgatsz meg, hogy mellette dolgoznod is kell és a ficsúr mellett nem kellene szerintem úgy basz ki, hogy a lábad nem éri a földet (meg is érdemelnéd ).
2017. aug. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Na most idegyűlnek az olyanok, mint az 1-es :D
2017. aug. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Miért 2-es te örülnél neki, ha a párod ilyeneken agyalna melletted? Nem hinném...
2017. aug. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de nagy ellentmondás számomra, hogy nagy szerelem, meg ellenérzés a másik iránt, de a pénz miatt elgondolkodsz 4 hónapos kapcsolatban. Most kellene a " vak" szerelemnek lennie, amikor hajóval sem lehetne elvontatni a szerelmed
2017. aug. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szégyellem de elgondolkoztam az ajánlaton, hiszen évek óta rosszabbnál rosszabb munkahelyeken szenvedek, havi 110 ezrekért, jelenleg nincs is állásom. "


Akkor az a megoldás, hogy elmész tanulni, legalább levelezőn. Önerőből most is tanulhatsz pl. nyelvet.

Nem szereted, nem is kívánod te a gazdag pasit, maximum azért mennél hozzá, mert mellette könnyű életet lenne. Cserébe azt tenne meg veled, amit akar.

Viszont a srácoddal szemben is elég gusztustalan dolog, hogy 'nagyon szerelmesek vagytok', de azért elgondolkozol, milyen lenne a gazdag mellett.


21/L

2017. aug. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
mellől. Nem szereted, ha ezen agyalogsz..te a pénzt, meg a kényelmet és leginkább önmagadat szereted...egy kevert egoista gondolkodásmód. Nem lennék a barátod helyében.
2017. aug. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Már azzal a nők 98%-át meghaladtad morálisan, hogy nem léptél le azonnal a gazdag fószerral, csak fantáziálsz róla. Hidd el, a többség nem rágódott volna ennyit ezen.
2017. aug. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az még nem gáz, ha csak eljátszol a gondolattal. Én is sokszor eljátszom a gondolattal, hogy szanaszét kúrom a cégnél a HR-es csajokat, aztán mégsem erőltetem a f*mat a szájukba (ha érted a hasonlatot).

A gondolat hadd legyen már szabad. (F)

2017. aug. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tegyuk fel hogy osszejossze a gazdag pasival es minden happy, jonnek a gyerekek stb. Aztan mondjuk 10-15 ev mulva megun es lecserel egy friss husira, te meg mehetsz ahova latsz munka, munkatapasztalat, lehetosegek nelkul, max annyi penzzel a zsebedben hogy kihuzd egy rovid ideig. Nem tudom hany eves vagy, gondolom nagyon fiatal. Egy no (vagy ferfi) legyen mar ember a talpan egyedul is. Hogy akarnal gyerekeket ilyen gondolkodassal? Szerintem hagyd ott a baratod, mert igy egyutt lenni vele nem fer es kezdj el tenni azert hogy jobb eleted legyen a sajat erodbol.
2017. aug. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"majdani gyerekek"???

Fél évig dugna orrba-szájba, aztán venne egy másikat.

2017. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!