Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat?

Figyelt kérdés

3 éve volt egy kb 1 hónapos "kapcsolatom".

A srác a köztünk lévő különbségekre hivatkozva szakított (pl ő szeret kirándulni én nem, ő szeret sportolni, jógázni én szintén nem és ilyenek).


Tegnap meg írt, hogy szeretne találkozni meg érdeklődött, hogy mizu velem.

Kicsit gyanús lett és a FB-n lecsekkoltam és láttam, hogy a barátnőjével szakítottak.


Nekem egyből az ugrott be, hogy mivel szinte szomszédok vagyunk így neki kényelmesebb engem áthívni ha éppen olyanja van. A probléma ami 3 éve fennállt az most is érvényes. Emiatt gondolom azt, hogy nem igazán komolyak a szándékai csak szórakozni akar.


2017. aug. 10. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar dugni, semmi mást
2017. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan.
2017. aug. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jol latod a helyzetet. Ha osszejossz vele akkor ne szamits hosszu kapcsolatra.
2017. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Iszonyatosan pórul jártam nemrég. Pont nincs rá szükségem. Ugyan fogok vele találkozni, de nem fogok kertelni es megkerdezem mi a szándéka velem, illetve ha szexpartnert szeretne megmondom, hogy nem jo helyen kopogtat.
2017. aug. 10. 11:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,lazát szeretne valószínűleg.
2017. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!