Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, miert kell egybol azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, miert kell egybol azt gondolni, hogy miattatok edzek?

Figyelt kérdés
Mar a konyokomon jon ki, a "nekem ez sok" kifejezes. Mintha az lenne, hogy tessek, neked csinaltam, ti meg, kosz, nem kell.

2017. aug. 9. 17:43
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Te kombinálod túl. Most mondja azt valaki, hogy hűű.. de ronda vagy az én ízlésemnek?

Most ez jobban fog neked tetszeni?


Egyszerűbb és humánusabb kifejezés, hogy számomra ez sok, tehát nem jön be. Ennyi.

2017. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
De ha senki nem kerdezett, akkor nem mond. Igy mondom, hogy olyan ez, mintha azt mondanam tessek, neked csinaltam, te meg, kosz, nem kell.
2017. aug. 9. 17:49
 3/47 A kérdező kommentje:
De mondanom sem kell, mert rogton azt gondoljak.
2017. aug. 9. 17:50
 4/47 anonim ***** válasza:

"De ha senki nem kerdezett, akkor nem mond."


Ezt a mondatot azért illett volna a magyarázó szövegedbe beleírni.

Látom, te se tudsz minden infóval ellátva kiírni egy normális kérdést!


Sehol nem tüntetted azt fel, hogy nem is kérdezték a véleményét.

De, ha már ismerkedsz valakivel, akkor a külsődről lehet véleménye, nem? Akkor mondhatja azt, hogy neki sok ez az izomtömeg, nem jön be neki.

2017. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
6%

Ne aggódj vastestvér.

Félnek veled kezdeni mert valszeg nincsenek külsõleg olyan szinten mint te,és félnek nem felelnének meg neked,plusz tudjàk nem engedheti el magàt soha.

Keres edzõcsajt,azok díjjazzàk.

2017. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
Mi a konkrét gond kérdező ?
2017. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem mi a kérdés? :D
2017. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
Én értem, amit mondasz, mindig ez volt a problémám, csak nekem a pozitív dolgokkal is. Ugyanerre gondoltam mindig. "Jó a hajad." "Kit érdekel, nem neked csináltam." Engem maga az zavar, hogy az emberek mindenhez hozzászólnak. Olyan, "jóváhagyom a létezésed, megfelel a tömegnek, oké".
2017. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
95%

Vastestvér :D :D :D

úristen de szánalmas

ezèrt nem járnék soha kondis pasival, mert olyan ostobák mint a föld..

2017. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
2%

Nyugi 9-es mi se veled,észre se veszünk,tuti nem vagy csinos fullos nõ,àtlagos egérke lehetsz,gondolom megy a farmer póló kombó.

Ostoba hàt te okos vagy az a lényeg.

Biztos akkor flesselem hogy szoftverfejlesztô vagyok egy nagy multinàl.

Meg akkor a haverom biztos azért több diplomàs mert hülye jah és azért beszél 2 nyelven profin.

Biztos azért jàr sok edzõtàrsam zsírúj BMW-el mert ostobàk.

Nem baj egyél egy somloit.


Mesélj még kérlek.

2017. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!