Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit definiál a szexi kifejezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit definiál a szexi kifejezés szerintetek? -Azaz mitől lesz valaki szexi?

Figyelt kérdés

2017. aug. 11. 23:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
16%
Attól, hogy a viselkedése, kisugárzása, megjelenése harmonizál a személyiségével.
2017. aug. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy NEKED szexi.


Van az a mondás, hogy beauty is in the eye of the beholder. Ez a szexivel is így van. Mind mást látunk szexinek, szépnek, stb.

2017. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
hogy kívánatos dugnivaló a megjelenése,öltözködése,testbeszéde.
2017. aug. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Interferencia ***** válasza:
100%
Ha nagyon kifinomult akarok lenni, ezt jelenti: dugnám.
2017. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert azt veszem észre, hogy egyre inkább az a szexi aki, hideg és művi...és ezt folyamatosan belénk táplál a közízlés, tv magazinok, sötöbö!
2017. aug. 11. 23:53
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Tök változó, hogy kinek, mi. Én pl akkor láttam eddig a legszexibbnek a férjem, amikor hazamentünk a babánkkal a kórházból és betette az ágyába először. Nyilván alapból a hormonszintem is emelkedett volt, meg csodás érzés volt, hogy végre ott volt a kislányunk a szobájában, ami hónapok óta berendezve várta őt. De én konkrétan a férjemet vizslattam akkor, és valami hihetetlenül szexinek tartottam, ahogy a babával bánik. :)
2017. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%

há' de végignézel a nőn,látod hogy fiatal,selymes és szépen lebarnult a bőre,vékony a dereka,kerek feneke van,szép arca és haja,formás lába és egyből arra gondolsz,hogy

-anyád..legszívesebben belemarkolnék a kerek se-ggébe,magamhoz húznám,beszívnám az édes illatát,megcsókolnám és addig kefélném amíg remegve azt nem üvölti,hogy-úristen ne hagyd abba!

2017. aug. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Tehát az a szexi aki inkább hasonlít egy A- kategóriás szexbabára, mint sem egy húsvér de nem szimmetrikus átlagos nőre?
2017. aug. 12. 00:20
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
🤦🏻
2017. aug. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%

Tegnap egy 30as anyuka tologatta a bevásárlókocsit kisgyerekkel, minden férfi forgott utána, még azok is akik nővel voltak.


Rövid szexi haj, szép arc, karcsú termet, mutatós mellek, egy szimpla mindent takaró de csinos pamutruha. Igazi jelenség volt.


Nem volt se sminkelve se felszempillázva se hajzuhatag nem omlott utána, körmei rövidek festetlenek.

2017. aug. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!