Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit definiál a szexi kifejezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit definiál a szexi kifejezés szerintetek? -Azaz mitől lesz valaki szexi?

Figyelt kérdés

2017. aug. 11. 23:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Annyiból igazad van, sok embert lehet befolyásolni. Sok embernek, az a szexi, amit ép az aktuális média nyom.

Mivel, engem nem érdekel a média, nekem, más mint a nagy átlagnak.

2017. aug. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Ha valaki veszi a fáradtságot, és megnézi az előző évek, vagy századok (szexszimbólumait)láthatja, hogy mostani szemmel, minél régebbi az évszám, annál "érdekesebb, csúnyább,a nő a képen.. van aki már szinte nevetséges a mai ideálhoz képest! Itt olvastam

# 10/11 válaszát, aki tökéletesen leírja a ma belénk plántált ideák megtestesítőjét ;"Rövid szexi haj, szép arc, karcsú termet, mutatós mellek,Nem volt se sminkelve se felszempillázva se hajzuhatag nem omlott utána, körmei rövidek festetlenek."

A nőknél a hosszú haj egy alap feminim jegy, de már a rövidet is elfogadják, "szépként", mert beépült a köztudatba. Egyre inkább azt lehet látni, hogy vagy a nők művisége, vagy az elfiúsodása kezd trendivé válni!

De mindenképpen nagy szerepet kap a forma. A forma trendeket jobbára meleg stílustanácsadó emeli köztudatba. Ha ezt a forma kultúrát követjük, hamarosan az adrogün lesz a szexi!

2017. aug. 12. 09:11
 13/22 anonim ***** válasza:
Ne akard már beskatulyázni Kérdező, hogy milyen trend van mostanában. Annyira erőltetetten akarod jelzőkkel felruházni, csak azt nem akarod elfogadni hogy trend ide vagy oda, a szépség/szexiség relatív dolog. Leírhatja bárki, hogy szerinte mi szexi másnak lehet hogy nem az lesz. Szexi lehet egy magabiztos nő, de az is aki nincs tisztában mennyire szép és emiatt félénk. Kinek mi jön be.
2017. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, de a klasszikus szexi mindig a nőies / férfias. Az egy dolog, hogy egy-egy korban a teltebb vagy a vékonyabb, kidekoráltabb vagy kevésbé kidekoráltabb, de alapvetően egy nő attól szexi hogy "igazi" nő benyomását kelti, míg egy férfi egy igazi férfiét.

Az, hogy mi a divat, folyton változik. Azt hiszem, a nyolcvanas éveken volt divat a rövid haj. Most annyira nem is divat. Az androgün megjelenés is akkor volt, a férfi sztárok festették a szemüket, feltupírozták a hajukat, a nők meg levágatták és hatalmas válltömést tettek a blézerekbe. Ahhoz képest most én nem látok olyan nagy tendenciát ebbe az irányba. De tökmindegy, mert mindig változik. Az egyén ízlését azonban ez csak akkor befolyásolja , ha gondolkodás nélkül kiteszi magát a média hatásainak.

2017. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Az önbizalom az ami szexivé tesz. Ha te elhiszed magadról hogy szexi vagy, mások is annak látnak majd.
2017. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Bevágott cipóseggű.
2017. aug. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nekem az a szexi, akit annak látok, tartok. Ez viszont egyáltalán nem jelenti azt, hogy más is annak látja.

Erre példa a barátom. Én, szexinek, vonzónak, kívánatosnak tartom a párom. Ő is az ő párját. Annyira különbözők vagyunk, egymás párjához, ha lehetne is, még bottal sem nyúlnánk.

2017. aug. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Abban egyet értek veled, a mai, net, TV, más médiák, reklámok világában, teljen mást sugallnak, mutatnak ideálnak, szexinek. Mint amit szexinek tartottak 200 éve. A festményeket nézve, ilyen csontváz vékonyság, soha nem volt a pasik ideálja. A média, a pénz ami ezt hozta. Mondjuk, én piacra akarok dobni egy fogyókúrás löttyöt, amin kaszálni akarok, akkor reklámozni, az átlag nőtől jóval vékonyabbal fogom. Azt állítom be ideálisnak. Így lesz sok potenciális vevő jelöltem. 80 kilósat állítanák be ideálisnak, sokkal kisebb lenne a bevételem. Fogyasztói társadalomban, kb így működik.
2017. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Látod, én biztos nem fordulnék meg egy olyan után akit a #10-es leírt... mindenkinek más a szexi.
2017. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem az a szexi, ha pozitív nem verbális jeleket sugároz felém, illetve illata (feromon kibocsájtása) is felerősödik és kellemes számomra. Ez a két dolog nálam teljesen kimeríti a fogalmat. Sem beszédben, sem kinézetben nincs feltétele, mert ez a két dolog együttesen már felhívás keringőre. Nyilván nem keverendő össze azzal a szexiség, hogy élek -e az ajánlattal, vagy nem. Lehet egy nő szexi, miközben valami mégis taszít benne - bár nálam ritka az ilyesmi.
2017. aug. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!