Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hiszek az igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszek az igaz szerelemben?

Figyelt kérdés

Mostanában elég rossz tapasztalataim voltak a férfiakkal (2-vel) kapcsolatban, végül mindig arra ment ki a játék, hogy használva voltam, még ők remekül eljátszották a hős szerelmest, igaz naiv voltam és tapasztalatlan. Olyan pasik környékeznek meg, akik igazi, nagy játékosok és annyira átlátszóak a számomra, mint a kristálytiszta hegyi patak vize.

A minap olvastam, ne legyenek illúzióid, aki udvarol az dugni akar. Tényleg ennyire egyszerűek lennétek férfiak? Nem hiszek már ezekben a tündérmesékben, hogy jön majd egy olyan, aki szeretni fog és blablablaaa...

Lejjebb olvasom a kérdéseket, hogy a pasik miért tűnnek el ismerkedés alatt se szó se beszéd, majd jönnek hozzá a kommentek, hogy csak azért tűnt el, mert az a másik nő könnyebben dugható, hát ennél kiábrándítóbb dolog nincs a világon. Itt nem számít személyiség, intellektus, nem számít semmi csak az, hogy bevarázsolják a macit a málnásba. Ez komoly??? :D


2017. aug. 13. 00:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak normális férfiak, de ők nem az olyan típusú nőket keresik, akiket ki lehet használni. Ha ilyen kapcsolataid voltak eddig, valószínűleg ez ivódott beléd, úgy viselkedsz, hogy látszik a komolytalanságod. Így ne csodálkozz, ha a normálisabb férfiak észre sem vesznek.
2017. aug. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hegyi patak ide, kristálytiszta oda, valahogy mégiscsak átcseszek anyukám. Igen nyilván zsenikém....mindenki akar dugni van ak ezt egyszer képzeli el, van aki párkapcsolatban. Érted meg nehogy pedálozni kelljen már egy normális hapsinak 2 hónapot még úgy is, hogy kölcsönösen vonzódtok egymáshoz, mikor te voltál a bal F asz és két jöttment répájára ráugrottál pillanatok alatt.

Értem én, hogy csalódtál és az illúziókat amik alkalmassá tesznek arra, hogy leélhess valakivel egy életet már csak 25%-ban birtoklod, de ez nem a férfiak hibája, hanem elsősorban a tied, másodsorban meg azé a kettő férfié akikkel előzőleg voltál.

31/f

2017. aug. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem beszélve arról, hogy nem tudjuk a szakitások okát....
2017. aug. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
A nők nagy része is olyannal ál le, akivel szívesen szexel, főleg fiatal korban 16-35-ig. 40 fölött már az érzelem fontosabb, addigra kiélik magukat az emberek.
2017. aug. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a dolgot magaddal beszéld meg. Ha így állsz hozzá akkor olyan embereket fogsz magad köré vonzani akik csak dugni akarnak.
2017. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10%

Talán mert nem létezik, Kérdező?

Én se hiszek benne, még az Érmelléki Kuglófember is valóságosabb.

2017. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!