Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy igazi nőcsábásszal hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazi nőcsábásszal hogy lehet kiszúrni?

Figyelt kérdés

Beszélek most egy vérbeli nőfalóval, felismertem a jelekből, hogy 100%-ig az, bárkit visz, aki csak megtetszik neki.

Most próbálkozik, de nem sokra jutott és nem is fog. Tényleg annyi lehet a kiszúrás vele, hogy nem fekszel le vele? Valakinek valami szaftosabb ötlet? :D


2017. aug. 13. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet kiszúrni, az a legjobb ha a kezdettektől elküldöd a fenébe.

Ha te nem fekszel le vele van millió más nő aki igen.

2017. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

"bárkit visz, aki csak megtetszik neki"


inkább maradjunk abban, hogy bárkit visz aki hajlandó széttenni neki.

elég nagy kibäszás ha felkeményíted a kuksiját rendesen, aztán visszahátrálsz, nem?

csak vigyázz, nehogy valójában egy lúzer legyen akinek csak nagy a pofája és bosszúból keresztbe tegyen neked ha érzi a vesztét :)

2017. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Úgyis meg fog dugni a végén.
2017. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Úgy, hogy leszarod, de a kérdésedből ítélve neked nem fog menni, mert már így is jobban érdekel a srác téged, mint kéne. Én egy kérdést sem tudnék pazarolni rá, letiltanám aztán annyi.
2017. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Miért akarsz kiszúrni vele?
2017. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

az ilyenekkel az a baj, hogy addig nem tágítanak amíg meg nem dugnak.


legegyszerűbb, ha elkerülöd messzire és nem is foglalkozol vele.

2017. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt "szerencsém" ilyen pasihoz, egy idő után leszartam. Az ilyenek majd akkor kapnak észbe, amikor 50-60 évesen máe nem bomlanak utánuk a nők és esetleg egyedül maradnak :D
2017. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Diavolino44 ***** válasza:
11%

#3 valahogy nekem is ez az erzesem.

Most is o jar a fejeben, mindig igy kezdodik. :D

2017. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
remélem a végén téged fog jól átb..ni.
2017. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen férfi az életemben, ő egy idő után megunta, hogy nem tud velem mit kezdeni. A mai napig duzzog és nem beszél velem, én meg megszabadultam egy plusz tehertől. Nem tudsz az ilyennel kitolni, jön a másik neki. Ne is irigyeld, mert lehet talál magának mindig valakit, de ez olyan mint a pénz a nagyon gazdagoknál, egy bizonyos mennyiség után már nem boldogít.
2017. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!