Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ti örülnétek ennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti örülnétek ennek az ajándéknak?

Figyelt kérdés

Barátommal 2. éve leszünk együtt elsején.

Azt beszéltük, hogy együtt töltjük a napot, elmegyünk állatkertbe , sétálni, ilyesmi :)

És arra gondoltam még pluszba, hogy sütnék 24 db hamburgert, ami a hónapok számát jelzi, és "torta formában" építeném fel, esetleg 2-es gyertyát szúrnék a tetejére még. Azért is erre gondoltam, mert azt beszéltük, hogy nem csinálunk nagy ajándékozást, meg nagyon szeret enni, főleg amit én készítek neki :D


Szívesen fogadok bármilyen más ötletet is! :) Vagy ha leírjátok, hogy ti mit adtatok a párotoknak.


Ő 21 éves, én 20


2017. aug. 14. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nálam nyert ügyed lenne. Komolyan ^^ bár süti miatt sem pampognék
2017. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

Ha mindenképp koleszterin mérgezést akarsz neki okozni, akkor hajrá :D

Azért 24 hambi alaphangon is benne van vagy 15 ezerbe, abból meg inkább valami maradandót vennék neki.

2017. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

* Azt hozzátenném, hogy nem nagy hamburgerre gondoltam, hanem kisméretűre :)

Plusz van egy lakótársunk is, ő is ehet belőle majd nyugodtan :) Nem egyedül enne meg 24 db hamburgert.


Én kb 5 ezer forintot számoltam :) Ha boltban megveszem a húst, az kb 2-3 ezer forint, plusz buci, zöldségek pedig vannak otthon a kertben :)

2017. aug. 14. 20:17
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Maradandót? Mit, még egy lomot? Szerintem nem rosz ez így.
2017. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
Nem... Ez kb semmit se ér. Úgyis megcsal.
2017. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tökély.


Hajrá! :)

2017. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy nőként válaszolok, de éhes lettem. :)

Én nagyon örülnék neki, csináld meg :D


21/L

2017. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet.

Esetleg még egy kis könnyű sütit is el tudok képzelni, amit akár magatokkal is tudtok vinni az állatkertbe.

2017. aug. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8# vagyok

Még annyit talán, hogy ne legyen olyan egyhangú a 24 hambi, én változatosan csinálnám, lenne pl csirkehúsos, marha stb . És a feltéteken is variálnék, egyikben pl chedar sajt lenne, másikban trapista stb..

2017. aug. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Abszolút jó ötlet!

Ezerszer értelmesebb, mint egy közös fényképes párna/páros nyaklánc/egyéb romantikusnak gondolt, de valójában végtelenül béna porfogó kacat.

2017. aug. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!