Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itteni felhasználók, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni felhasználók, akik hangoztatják, hogy fogyjál le, meg építs egzisztenciát stb, azoknak általában csak könnyen beszélnek és nagy a szájuk, mert valójában ők sem tudnának lefogyni és meggazdagodni, ugyanis ezek baromi nehéz dolgok?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 08:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Köszönjük szépen a felvilágosítást...én ezzel ugyan sokra nem mentem, de remélem te azért megnyugodtál, jól " kiírtad" magadból a frusztráltságodat...
2017. aug. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Név és arc nélkül minden van itt, amit csak el tudsz képzelni. Névvel és fotóval más lenne a helyzet.
2017. aug. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Bizony, az életben semmi sem jön könnyen. Mindenért sokat kell tenni, a fogyásért és az egzisztenciáért egyaránt, és ez már így is fog maradni. Van aki képes sokat tenni saját érdekében, van aki csak nyavalyog, de vehetjük ezt a természetes szelekció modernkori életre vetített megfelelőjének is...
2017. aug. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy olyanok mondják akik ugyan úgy nem tudják ezeket elérni, de lehet hogy akadnak köztük olyanok is akik már elérték. Simogathatjuk egymás egóját, mondhatjuk a kövérnek hogy nem fiam nem a csöcseid miatt nincs csajod, de attól még senkinek sem lesz jobb. Néha kell egy kis s.ggberúgás, lényegtelen honnan érkezik. Más kérdés, hogy ki mit kezd ezzel: nyávog ahogy te is, hogy jaj hát nem ezt a választ várta vagy felemeli a s.ggét és maxon belead mindent, hogy elérje ahelyett hogy nyavalyog. Baromira nehéz, de a jó dolgokat nem is egyszerű elérni, különben senkinek sem lennének anyagi problémája és senki sem gurulna a hájtól. De nyilván feladni, hátradőlni könnyebb, mondom ezt úgy hogy súlyproblémákkal küzdöttem nagyon sokáig és mára már nincs ilyen gondom, mert nyavalygás helyett tettem érte és a mai napig teszek érte.
2017. aug. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ha egy egyszerű barátnőt akarsz, akivel együtt punnyadhatsz meg néha ide-oda mászkálhatsz, akkor elég nem dagadtnak lenned.

Viszont ha hosszútávra terveztek és el is akarod venni meg gyerekeket akarsz, akkor ja, kell a pénz, mert nem fog neked a semmibe szülni senki. Rengetegen akarnak fiatalon családot alapítani, de ha nincs pénz nem tudják megtenni.


23/F

2017. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Én ezt már majdnem teljesen elértem, csak úgy tanácsolom.


Ki van még egészítve előnyös ruhákkal a tanácsom, és a szépséghibák kijavításával(fogszabályzó, szemölcsök anyajegyek levétele, szemöldök).


Körülöttem mindenki sportos és sikeres, pedig csak huszonévesek. Én eléggé kilógok egy korai terhességgel és egy félbehagyott egyetemmel, de hamarosan végzek a sulival és a testem már szépen visszaállt és volt egy szerencsés befektetésem, szóval szépen haladok.

2017. aug. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudhatod, lehet, hogy van köztük olyan, aki ezt megtette. Viszont a legtöbbeknek valószínűleg nem volt ilyen problémája. Tini korban szinte semmiféle jellem nem számít, csak legyen az illető "jó pasi", vagy "jó csaj". Innentől kezdve lehet bunkó, hisztis, önző, agresszív vagy bármilyen, mindig lesz olyan a másik nem tagjai közül, aki kavarni fog vele. A jelleme meg lassan formálódni fog, pár kudarc után rájön, hogy mi az amin változtatnia kell. Na innen indul az átlag.


Viszont vannak, akik nem tartoznak ebbe a csoportba, tehát nem jó pasik (kicsit túlsúlyosak, nem járnak menő cuccokba, visszahúzódóak), illetve nem jó csajok (túlsúlyosak, vagy túl vékonyak, nem nőiesek, az öltözködésük sem kihívó), hozzájuk senki nem fog odamenni. Itt elindul egy ördögi kör, ugyanis látva a sikertelenségüket egyre inkább visszahúzódóak lesznek (amire ugye az első csoport tagjai sokszor rá is tesznek egy lapáttal), így még inkább nem kellenek senkinek. Ebből nagyon nehéz kilépni. Ha emberileg nincs velük gond, tehát rendesek, normálisak, akkor a többiek barátkozni fognak velük, de ennyi és nem több.


Az ilyen és ehhez hasonló "jó tanácsok" nagyrészt az első csoport tagjaitól jönnek, de ne legyenek illúzióid, csak ettől nem fog semmi sem változni. vegyük sorba:


- kövér vagy, fogyjál le: tegyük fel, hogy ez valóban igaz. Neki állsz sportolni, leadod a felesleget, esetleg rá is érzel a sportra, így bőven átlagos leszel, talán kicsivel még jobb is. Reakció: Párod nem lesz, max. megdicsérnek az eredményedért (az elismerés viszont ad némi önbizalmat)

- építs egzisztenciát: ez ugye egy 20 éves egyetemistától eléggé irreális elvárás, itt inkább a baráti kör felépítéséről lehet szó. Később, amikor már dolgozol, persze nem árt, ha fel tudsz mutatni valamit (egy albérlet, egy régebbi használt autó ...), amiből látszik, hogy meg tudsz állni a saját lábadon és nem a szüleid tartanak el. Reakció: ettől szintén nem fogsz senkit sem érdekelni, viszont az elismerést itt is megkapod, ha nem mondják ki akkor is.

- legyen hobbid: ez azért fontos mert így látják, hogy vannak céljaid az életben, persze praktikusabb mondjuk valamilyen látványos hobbit választani. A bélyeggyűjtés például nem ilyen.

- építsd fel a személyiséged: talán ez a legnehezebb, már írtam, hogy az "átlag" ehhez megkapja a segítséget kívülről, neked viszont egyedül kell kitalálnod, hogy mi a gond és azon kell változtatnod (hiába kérdezel meg bárkit a környezetedben, mert úgysem lesz őszinte, csak azt fogod kapni, hogy "nincs veled semmi komolyabb gond").


Ha ezek megvannak még mindig nem lesz párod, ugyanis az elért eredményeid ellenére az ismerőseid körében te még mindig az a lúzer leszel, aki előtte. Itt jön képbe a net. Ki kell mozdulnod a saját környezetedből (ők már előítéletesek) akár egy másik városba ismerkedni. Ne örök szerelmet keress, csak valakit, akivel meg tudod tapasztalni, hogy hogyan is működik ez az egész. Tőle már fogsz kapni visszajelzéseket, amik alapján már ugyanúgy fejlődhetsz, mint mások. Ráadásul amint az eredeti környezetedben kitudódik, hogy neked is vannak sikereid, az ő véleményük is megváltozik és kikerülsz a lúzer kategóriából.

2017. aug. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem könnyű lefogyni, meg egzisztenciát kiépíteni, de sokan meg tudják tenni, biztosan az itteni válaszadók közül is, máshogy nem is lehet. A picsogás és önsajnálat még nem változtatott semmin. Kemény munka kell és türelem. Vagy jóban kell lenni Orbánnal.
2017. aug. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%

Én ezért szoktam írni, hogy találd meg, amiben jó vagy és szereted csinálni, és azt fejleszd a maximumra. :)


Én már megtapasztaltam, hogy csak akkor tudok 60 kg alatt maradni, ha minimális szénhidrátot eszem, viszont akkor szédelgek egész nap. :"D Szóval ja, elfogadtam a párnáimat.


Meggazdagodni egy fokkal egyszerűbb, mert munkaerőhiány van, és azt mondják, hogy már egy közepes képességű, de nagyon szorgalmas ember is lehet felső vezető.


21/L

2017. aug. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#9: ha képbe akarsz kerülni, mi hízlal és mi nem, Youtubeon keresd meg a Mi az egészség? c. dokumentumfilmet. :)
2017. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!