Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat tőlem? Ti mit gondolnátok rólam?

Figyelt kérdés

Volt egy buli, amire elhivott egy srác, akit régebbről ismertem már. Elhívta az egyik haverját is abba a buliba. Viszont úgy alakult, hogy mind a két srác tetszett és nagyon úgy tűnt, én is bejöttem nekik. Viszont nyilván csak az egyikkel gondoltam komolyabban a dolgokat. (azzal aki meghívott) Mondhatni az egész este folyamán együtt voltunk. A bökkenő az volt köztünk, hogy míg vele ment a heves csók csata és a vonzódás és a szikra is megvolt közöttünk, addig a másik sráccal nyilván valóan nem volt semmi, de sokat beszélgettünk. Nagyon egy hullámhosszon voltunk, mintha befejezné a mondataimat.

Szóval röviden az egyik sráccal jo volt a csók, de nem volt meg a jó kommunikáció, míg azzal a másik sráccal meg igen.

Eltelt egy kis idő és rájöttem, hogy az a srác aki elhivott bulizni mellettem még 3 csajjal kavar ezért útjára engedtem, de úgy őszintén mondva ő sem ragaszkodott hozzám.

Időközben meg felkeresett az a srác akivel nagyon megvolt a kommunikáció meg minden, elhívott találkozni.

Akarhat ez a srác bármi komolyat így, hogy látta, hogy a haverjával kavargatok?

Vagy ő is hasonlóan jól érezte magát a társaságomban? Mit tegyek, hogy tényleg komolyan vegyen? Bocsi, hogy sok a kérdés, de szereteném, hogy kifejtsétek a véleményeteket.


2017. aug. 15. 23:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez a "Ha ló nincs, jó a szamár is" közmondás bővített változata?

Értelmes srác nem venne komolyan egy ilyen lányt aki először a haverjával "kavargat" a szeme láttára majd neki puncsol mert rájött a csaj, hogy a srác ugyanúgy gondolkodik mint ő és ez már érdekes mód nem tetszik neki.

2017. aug. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1es nincs igazad, mert nem úgy álltam hozzá, hogy nincs ló jó a szamár is. Egyáltalán nem kavartam, smároltam párhuzamosan senkivel. Ha ez tettem volna jogos a felvetésed, de nem ez történt. Igazából azt elismerem, hogy hiba volt buliba smárolni vele, de komolyan vettem őt.
2017. aug. 16. 00:11
 3/12 anonim ***** válasza:
igazából miből gondolod, hogy nem akar komolyat? Szerintem tudja, hogy nincs senkid, így szabad a pálya, lehet kezdeményezni, amit meg is tett. Innentől rajtatok múlik...
2017. aug. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A bibi ott van, hogy ha annyira bejött volna a második srác és olyan jól működött volna minden akkor nem az első szájában kötsz ki.

Lehet, hogy komolyan vetted, ő is komolyan vett egy numera erejéig, de amikor nem jött össze akkor ment a következő lányra. Te ugyanezt csinálod csak nem alkalmi kapcsolatot keresve. Kavarsz majd nem jön össze, mész is azonnal a másikra mindig nyitva hagyva néhány kiskaput.

A másik meg, hogy én csak magamból tudok kiindulni, nem vagyok gondolatolvasó. Én nem vennélek komolyan, de amúgy senkit sem veszek már komolyan így a meglátásom ezen része elég szubjektív. Azt meg csak a másik srác tudja, hogy mit akar. Mindenesetre nekem elég megalázó lenne így összejönni valakivel és komoly kapcsolatra akkor sem kellene, ha eddig senkivel nem beszélgettem el ilyen jól életem során. Szexre jöhet, többet nem akarnék.

2017. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha kozeli baratommal csinaltad volna, akkor kuka (barat exeivel/kalandjaival nono). Ellenkezo esetben nem lenne gaz.


A masik srac hivott el. Logikus, hogy vele vagy. Csalodtal benne. Lehet massal probalkozni.

2017. aug. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám rólad, hogy kb 16 éves vagy, és eltévesztetted a tini párkapcsolatok rovatot 😀
2017. aug. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon kétesélyes.....

Ha a második srác egy kissé visszahúzódó személyiség és nem egy egobajnok, akkor talán lehet esélyed. Mondjuk azt elég nehéz feldolgozni, hogy napokkal korábban még mással smárolsz és szépen kivárod a sorodat, ezt nem mindenki viseli el.

Ha a 2 srác jóban van egymással, akkor szinte biztos, hogy beszéltek rólad, valószínűleg a randirahívó a dominánsabb, ő próbált ki, a másik meg várt a lepattanóra. Ha az első srác közölte, hogy semmit nem akar tőled, akkor a második összeszedte magát és kezdeményezett. Ebben van logika, de egyben egy időzített bomba is, mert legbelül tudja, hogy az első bármikor visszaszerezhet téged.

Nagyon sok múlik a srác személyiségén, ha nem egy domináns személyiség, ha nem egy nyomulós srác, akkor talán működhet a dolog. Ha nem sérti a büszkeségét hogy látott mással smárolni, akkor működhet a dolog.

2017. aug. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"A bibi ott van, hogy ha annyira bejött volna a második srác és olyan jól működött volna minden akkor nem az első szájában kötsz ki"


Időközben ismertem meg a masik sracot aki csatlakozott a bulihoz. De nem akartam akkor tőle semmit! Ez lehet, hogy nem volt tiszta az írásomból, de akkor most. Engem csak az a srác érdekelt aki elhívott a bulizni.


Az a srác meg tetszett mint jó pasi de úgy nem érdekelt, csak éreztem, hogy feltűnően jó a kommunikáció és éreztem, hogy tetszek neki is mert voltak jelei meg a nezése stb.

A 2. Srác azután érdekelt úgy igazán mikor felkeresett, csak nem értem ezek utan miért.

2017. aug. 16. 09:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Meg akar d.gni, nem veszed észre...látta, hogy te egy ilyen kis " smárológép" vagy, most meg szabad a pálya. Szetintem amit te a buliban előadtál, azzal be is áraztad magad.
2017. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A haverja biztos tudta h kavargat meg vagy 3-al. Lehet csak azt várta hogy te is gyere rá, mert most hogy árulná be a nagy barátját

Úgy csinálnak itt egy páran mintha egyből szobára mentél volna s mekkora bűnt kövtettél volna el...ahh

2017. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!