Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagyonnal hódítani?

Figyelt kérdés

Több ilyen dolgot tapasztaltam már férfiaktól, akik "kiteregették" mennyire tehetősek. Konkrétan elmondják, hogy mivel rendelkeznek, mennyi mindent megtehetnek.

Ez belőlem nem vált ki semmit, nem fogok ettől elájulni, mert kicsit több jutott nekik. Nektek mi a tapasztalatotok, véleményetek erről?


2017. aug. 16. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Pénzzel csak vásárolni lehet. Aki vásárolt kapcsolatot keres, annak működhet. Valódit venni nem lehet, mert az nem eladó. De van akinek teljesen jó, amit pénzen tud venni, ezt sem kell lenézni. Ha őket boldoggá teszi, akkor jó nekik! Speciel nekem kevés, de ismerek olyat, akinek ez teljesen megfelel.
2017. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Hogy unatkozol és most próbálsz itt jópofizni, -ill ronda vagy, és ezzel próbálod megfogni az itteni lúzer pasikat, mert még hozzájuk is talán kevés vagy :D
2017. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nők, akik ezt értékelik, sőt, egyenesen elvárják.
2017. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Egyszer nekem is udvarolt egy hasonló lelkületű férfi.


Elmesélte a budai palotájának a részletes építési tervét, a cége költségvetését, az autói meg ex barátnői számát.


Mikor már úgy érezte nyeregben van, megpendítette, hogy szívesen venné ha nála dolgoznék...és itt kellő hatásszünet után felajánlott egy utolsós senki pozíciót :D


Nem tudom mennyire tudatos udvarlási technika ez részéről vagy szimpla bunkóság, de én egy jót nevettem és részemről ennyi volt, ne velem kísérletezgessen.

2017. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, teljesen olyan vagy, mint a nők túlnyomó része, akiket szintén nem érdekel a vagyon.

Viszont van egy szűk primitív réteg, akinek meg erre nedvesedik a bugyi, és néha-néha bejöhet a tagnak ez a dolog egy kósza dugásra, vagy látszat-kapcsolatra.

2017. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, amíg van kereslet, addig van kínálat is, ahogy előttem is írták.


"Vannak nők, akik ezt értékelik, sőt, egyenesen elvárják." Azoknak a férfiaknak, akiknek ilyen nőcskék kellenek, pedig egészségükre, valószínűleg ők sem tudnak semmilyen valós értéket felmutatni, ezért csajoznak a pénztárcájukkal. Zsák a foltját.

2017. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem nem tudnál.. :D
2017. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Azért sok nő elvárja, hogy a választottja vagyonos, vagy legalábbis jómódú legyen.
2017. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Azért sok nő elvárja, hogy a választottja vagyonos, vagy legalábbis jómódú legyen."


persze, de beismerni soha nem fogják.

addig tagadják még lehet, hogy ezzel is "jó" színben tüntessék fel gyengébbik nemet.

nem vagyok nőgyűlölő, van/volt sok barátnőm, gyerek se vagyok.

csak láttam és tapasztaltam már ezt azt, és maradjunk abban hogy a való életben, nem itt vagy az online világban.

2017. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!