Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkozzak vele? Mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele? Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
2 éve átvertem egy lányt. A részletekbe nem mennék bele, legyen elég annyi, hogy hónapokig másnak adtam ki magam, mint aki valójában voltam, aztán egy idő után nem tudtam tovább hazudni neki és elmondtam mindent. Akkor nagyon kiakadt, azt mondta, hogy egy életre elvettem a kedvét a fiúktól. Akkor nem akart tőlem semmit, én pedig nem akartam csak a barátja maradni így megszakítottam vele minden kapcsolatot. Ma délelőtt megcsörrent a telefonom, láttam, hogy ő az, ennek ellenére felvettem. Azt mondta, hogy azóta is nagyon ki van, nem tud önmaga lenni és találkozni akar velem még ma. Leszereltem, mert fogalmam sincs, hogy mit akarhat. 2 év azért sok idő, nem mondom azt, hogy túl vagyok rajta, mert napi szinten az eszembe jut, de tanultam az esetből és akkor bármennyire nehéz is volt, feldolgoztam, hogy ennyi volt. Azt ígértem neki, hogy holnap felhívom, remélve, hogy nyerek egy kis időt arra, hogy megfejtsem mit akarhat. Ti mit gondolnátok a helyemben, mit akarhat? Nem tudom számít-e, de megemlíteném, hogy a lány 6 évvel fiatalabb tőlem (26f/20l).
2017. aug. 16. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Találkozni és személyesen elmondnai, hogy gyűlöl és tönkretetted az életét, de amíg nem mondja ezt a szemedbe addig nem tud túllépni. Lehet le is köp.
2017. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hogy nincs fszod elé állni :D

csicska

2017. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem!

Bosszút állni! Haha

Dedó 2000

2017. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha annyira bosszút akarna állni, akkor megtehette volna 2 év alatt, nem? :)
2017. aug. 16. 22:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát, ebben lehet bármi. Nem bír kiverni a fejéből, ahogy te is napi szinten gondolsz rá, mint írod. De ugyanúgy benne lehet akár az is, hogy valóban "bosszút" akar állni rajtad, bár ez már- már brazil szappanoperába illő lenne.
2017. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy, mi lenne, ha egyszerűen rákérdeznél?
2017. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De a bosszúálláshoz miért akarna találkozni velem?
2017. aug. 16. 22:42
 8/12 A kérdező kommentje:
#6: Rákérdeztem, mikor felhívott, azt mondta, hogy látni akar, szemtől szemben akar beszélni. Egyébként elég furcsa volt a hangja, mint mikor a sírást folytja vissza az ember.
2017. aug. 16. 22:43
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ki : felsz egy 20 eves csajtol :D
2017. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem félek, szimplán csak kíváncsi vagyok, hogy szerintetek miért akarhat találkozni 2 év után.
2017. aug. 16. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!